Prieškambario baldai pagal užsakymą

Jūsų namų prieškambaris yra tarsi vizitinė kortelė. Viskas turi būti stilinga, aišku ir patogu. Gyvenamajame kambaryje svečiai pirmą kartą susiduria su namo šeimininkais. Net ir patys šeimininkai, grįžę namo po sunkios dienos, nori jaustis jaukiai ir patogiai. Todėl į tinkamą prieškambario, kaip konkrečios vietos, įrengimą reikėtų žiūrėti pakankamai rimtai. Renkantis prieškambario baldus, verta atsižvelgti į visus niuansus: patalpos dydį, apšvietimą, gyvenamojo kambario išdėstymo ir konfigūracijos ypatumus, pageidaujamą baldų elementų funkcionalumą. Bet kokia detalė yra neabejotinai svarbi. Pavyzdžiui, jei kambario matmenys nėra dideli, visi baldai turėtų būti suprojektuoti ir išdėstyti taip, kad suteiktų kuo daugiau laisvos erdvės, tačiau neprarastų patogumo, funkcionalumo ir stiliaus. Didelių prieškambarių savininkai taip pat turėtų pagalvoti, kaip harmoningai užpildyti didelę erdvę tinkamais baldais. Taigi be specialistų pagalbos bus sunku išspręsti šią problemą. Todėl geriausia prieškambario baldus pagal savo dizainą užsisakyti iš specializuoto gamintojo.

Nestandartiniai prieškambario baldai

Paprastai standartinį svetainės baldų komplektą sudaro spinta, veidrodis, lentyna batams, lentyna skrybėlėms, sėdynė. Tačiau priklausomai nuo kambario dydžio šis sąrašas gali padidėti arba sumažėti. Dideliuose gyvenamuosiuose kambariuose galite įsigyti tualetinį staliuką su pufu, sofą arba porą fotelių. Nedideliame bute viskas turėtų būti optimalu, be nereikalingų elementų sankaupų.

Unikalumas, patogumas ir stilius visada reikalauja netipinių sprendimų. Todėl prieškambario baldų projektavimą reikėtų patikėti patyrusiam dizaineriui. Projektuojant nestandartinius prieškambario baldus naudojami:

– įvairios paslaptys, pavyzdžiui, vizualinis kambario erdvės išplėtimas dėl veidrodžių;

– modernios funkcijos, padidinančios funkcionalumą, pavyzdžiui, suolas su saugojimo sistema arba batų lentyna su sėdyne;

– optimizavimo elementų, visų pirma slankiojančių sistemų, pavyzdžiui, slankiojančios sėdynės spintoje, slankiojančių durų ir t. t., taikymas.

Prieškambario baldų gamyba

UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai mielai padės jums įsirengti svetainę, kuri taps jūsų namų pasididžiavimu. Jau kelis dešimtmečius gamina nestandartinius prieškambario baldus ir visada seka šiuolaikinius pokyčius, išradimus ir idėjas baldų projektavimo ir gamybos srityje. Pasaulyje žinomi medžiagų ir priedų tiekėjai, su kuriais bendradarbiauja “Baldų arsenalas”, pažangios technologijos ir pajėgumai leidžia įgyvendinti visas neįprastas kliento idėjas ir užgaidas. Be to, gamybos apimtys leidžia bendrovei pagaminti bet kokius baldus už pirkėjui malonią kainą, be jokių papildomų mokesčių. Todėl čia tikrai rasite geriausią sprendimą pagal savo skonį ir piniginę.

Paskambinkite mums arba palikite užsakymą įmonės svetainėje, ir mes viską padarysime greitai ir laiku.