Prieškambario baldai. Ką turėtumėte žinoti apie

Pirmas dalykas, kurį mato kiekvienas, įžengęs į namus, yra prieškambaris. Jei jis yra patogus, jaukus, o jo baldai harmoningai dera su visa aplinka, jis sudaro palankų įspūdį apie šeimininką ir jo namus. Kad tai pasiektumėte, turėtumėte atsižvelgti į tam tikrus niuansus:

            – Reikėtų atsižvelgti į kambario dydį ir konfigūraciją, kad baldai būtų išdėstyti taip, jog būtų kuo geriau išnaudota turima erdvė.

            – Stilius. Šiuo klausimu kiekvienas vadovaujasi savo pageidavimais, tačiau prieškambario stilius turėtų derėti su kitų kambarių interjeru.

            – Gamybos medžiaga. Prieškambariui puikiai tinka mediena, medžio drožlių plokštės, MDF. Aukštos kokybės medžiaga užtikrina baldų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

            – Svarbu pasirinkti tinkamą spalvų schemą. Mažiems prieškambariams tinka šviesių spalvų baldai, nes jie vizualiai padidina erdvę. Erdviuose kambariuose spalvų apribojimų nėra.

Rinkdamiesi baldus prieškambariui, kiekvienas vadovaujasi savo asmeniniais pageidavimais, atsižvelgdami į koridoriaus dydį, šeimos sudėtį ir finansines galimybes. Tačiau šiame kambaryje yra klasikinis baldų komplektas:

            1. Spinta yra rinkinio pagrindas, kuris yra būtinas. Durys gali būti varstomos arba stumdomos (taip sutaupoma laisvos vietos), standartinis spintelės gylis – 60-70 cm, galima pagaminti ir 40 cm, tačiau tokie modeliai yra mažiau patogūs.

            2. Pakabos ir lentynos – gali būti atskiros arba sukomplektuotos su drabužių spinta, į jas patogiau sudėti svečių daiktus.

            3. Batų spintelė – gali būti nedidelė, įrengta po pakaba, tarnauti kaip sėdynė arba būti atskiras elementas su keliomis lentynomis.

            4. Veidrodis – būtinas baldo elementas, leidžiantis pažvelgti į save prieš išeinant.

Reikalavimai prieškambario baldų gamybai

Kad prieškambario baldai visapusiškai atliktų savo funkcijas, nenusidėvėtų ir neprarastų patrauklios išvaizdos, jie turi atitikti specialius reikalavimus.

Pirmiausia jis turi būti patvarus ir atsparus įbrėžimams bei kitiems pažeidimams. Juk koridoriuje laikomi lauko daiktai, viršutiniai drabužiai ir batai. Šioje patalpoje dažnai važinėja vaikų dviračiai, riedučiai, pačiūžos, slidės, kamuoliai ir įvairūs žaidimų aikštelės įrenginiai. Šiuo keliu keliaus dideli ir maži krepšiai bei krepšeliai, nauji ir seni daiktai ir t. t.

Atsparumas vandeniui. Taip, tai svarbu ne tik virtuvės ar vonios kambario baldams. Šlapius batus, striukes, lietpalčius ir skėčius greičiausiai niekur kitur nelaikysite. Jiems bus skirta vieta koridoriuje.

Nepakankamas saulės šviesos kiekis. Šią problemą turėtų kompensuoti baldų fasadų spalvinė gama.

Dėl nedidelio kambario dydžio reikia kompaktiškumo, bet kartu ir erdvumo.

UAB “Baldų arsenalas” prieškambario baldų kaina

Prieškambaris yra labai svarbi ir reikšminga namo dalis, kuri sukuria nuotaiką ir atmosferą visame name. Kiekviename name ar bute prieškambario dydis, plotas ir išplanavimas skiriasi, todėl daugelis žmonių naudojasi patogia “prieškambario pagal individualų dydį” paslauga. UAB “Baldų arsenalas” suteikia šią galimybę savo klientams. Mes visada norimus dalykus paverčiame realybe. Mūsų baldai yra aukštos kokybės, unikalūs, harmoningi, gražūs ir už palankią kainą. Tokį rezultatą galime pasiekti dėl:

            – ilgametė patirtis ir profesionalus dizainas;

            – kruopštus ir individualus požiūris į kiekvieną užsakymą;

            – modernią aukštųjų technologijų įrangą;

            – naudoti aukštos kokybės medžiagas;

            – platus medžiagų, furnitūros ir komponentų pasirinkimas (galima pasirinkti variantą pagal kiekvieno biudžeto galimybes);

            – visas paslaugų spektras (nuo projektavimo iki gatavų gaminių montavimo).

UAB “Baldų arsenalas” baldai – tinkamas pasirinkimas visiems, norintiems elegantiško ir įspūdingo prieškambario savo namuose.