Pigūs vonios baldai. Kur įsigyti kokybiškų

Vonios kambarys yra labai svarbi patalpa, kurioje namų šeimininkas turi galėti susitvarkyti ir atsipalaiduoti. Todėl ši vieta turėtų būti patogi, patogi, graži ir, svarbiausia, saugi. Tikslios vonios kambario baldų klasifikacijos nėra. Tačiau yra labiausiai paplitę ir pasiteisinę.

Į ką atsižvelgti renkantis vonios kambario baldus

1.        Praustuvo zona. Čia visada yra spintelė su praustuvu, pakabinama arba montuojama ant grindų. Jei tai pakabinama spintelė, apačioje bus vietos krepšeliams. Kairėje ir dešinėje nuo kriauklės taip pat galite įrengti skalbimo mašiną. Specialistai pataria ją paslėpti po stalviršiu, paliekant reikiamus tarpus ir prieigą prie vamzdžių lizdų. Jei norite, skalbimo mašiną iš išorės galite uždengti durelėmis.

2.        Veidrodis. Dažniausiai jis įrengiamas virš spintelės – centre arba atitrauktas kriauklės link. Veidrodis gali būti ovalus, apvalus, kvadratinis, stačiakampis, taip pat su LED – po apšvietimu.

3.        Pakabinamos spintelės, lentynos, pieštukinės.  Jos turi būti patogios ir jose turi būti vietos šampūnams, kosmetikai, vonios reikmenims, rankšluosčiams, chalatams ir kt.

Problemos, kurias reikia spręsti perkant vonios kambario baldus.

Standartiniai gamykliniai baldai nėra ilgaamžiai, nes dauguma medžiagų, ypač pigių, nėra atsparios drėgmei, o tai reiškia, kad jos netinka vonios kambariui. Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” gamina baldus iš drėgmei atsparios medžio drožlių plokštės arba dažytos MDF ar medienos, kuriai negresia agresyvi aplinka. Laikantis eksploatavimo taisyklių, baldai nepūva ir gali tarnauti daugelį metų.

Dėl patalpos ypatumų (dydžio, konfigūracijos, komunikacijų vietos) dažnai negalima naudoti standartinių baldų. Patyrę UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai parengs geriausią ir idealiausią baldų projektą, kuris harmoningai ir funkcionaliai atitiks konkretaus vonios kambario ypatumus.

Vonios kambaryje yra daug santechninių niuansų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti įrengiant baldus. Mūsų specialistai ne tik projektuoja ir gamina baldus, bet ir atlieka jų montavimą “iki raktų”. Mūsų specialistams sumontavus, visus baldus ir vonios kambario aksesuarus galėsite naudoti iš karto.

Kas lemia vonios baldų kainą?

Vonios baldų kaina ne visada yra prieinama. Ji priklauso nuo medžiagų ir furnitūros, iš kurių jie pagaminti, nuo dydžio ir nuo pardavėjo, kuris savo prekėms uždeda antkainį. Mūsų specialistai parinks jums geriausią variantą pagal baldų kokybę ir kainą. Pažymėtina, kad UAB “Baldų arsenalas” į kainą neįskaičiuoja įvairių komisinių ir antkainių, nes yra tiesioginis gamintojas. 

UAB “Baldų arsenalas” jau 20 metų džiugina savo klientus kokybiškais gaminiais ir puikiu aptarnavimu. Susisiekite su mumis telefonu arba įmonės interneto svetainėje, ir mes pagaminsime Jums geriausius baldus.