Pigūs virtuvės baldai

Atliekate kapitalinį remontąar kraustotės į naują būstąir norite virtuvės, kuri būtų pagaminta pagal užsakymą? Tuomet salonų ir žinomų prekių ženklų siūlomi baldai jums netiks. Kad virtuvė atrodytų originali, neapsieisite be baldininko ir dizainerio pagalbos. Juk net savarankiškas elementų išdėstymas neleis gauti tikrai padoraus rezultato.

Mūsų dirbtuvės jau 30 metų kuria ir įgyvendina drąsiausias interjero idėjas. Turime savo produkciją, kuri leidžia baldus parduoti su minimalia marža. Čia galite įsigyti pigiai pirkti virtuvės baldus, kurie pateisins Jūsų lūkesčius.

Virtuvės baldų pagal užsakymą privalumai

Virtuvės baldų gamyba pagal užsakymą – tikra galimybė gauti dizainerio kurtą interjerą už prieinamą kainą. Jums nereikės dėti jokių pastangų: tereikia pasidalinti su dizaineriu savo vizija, kokia turi būti ideali virtuvė, o jis pagal Jūsų pageidavimus ir realius Jūsų namų parametrus paruoš eskizą.

Kuriant projektą, medžiagų parinkimas atliekamas pagal planuojamą biudžetą. Galima planuoti, pavyzdžiui, įsirengti biudžetinę furnitūrą, tačiau pinigus leisti ne medžio drožlių plokštėms, o dažytiems MDF fasadams.

Perkant virtuvės baldus pagal užsakymą, jūs nusprendžiate, kur bus stalčiai ir kaip bus išdėstyta buitinė technika. Mūsų vaidmuo – padėti teisingai įgyvendinti planą, kad rezultatas būtų ne tik gražus, bet ir patogus.

Virtuvės baldų gamybos etapai

Gavus užsakymą iš mūsų dirbtuvių, skaitiklis siunčiamas į jūsų įmonę. Toliau, remdamasis faktiniais patalpos matmenimis, dizaineris imasi darbo ir parengia eskizą. Jei mūsų sukurtas modelis yra patenkinamas, piešinys siunčiamas į dirbtuves.

Kadangi turime virtuvės baldų gamyba Vilniuje, savarankiškai kontroliuojame žaliavų kokybę, įsitikindami, kad tai tik sertifikuotos medžiagos. Būsimų baldų elementų gamybos procesas vykdomas didelio tikslumo CNC staklėmis.

Kai tik bus paruoštos visos detalės, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl patogaus montavimo laiko. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, montavimo laikas gali užtrukti nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Norėdami gauti nemokamą konsultaciją, kreipkitės į mūsų specialistą, kuris išsamiai papasakos apie baldų pirkimo pagal užsakymą ypatybes.