Pigūs virtuvės baldai. Ką galite sutaupyti

Rinkdamiesi nestandartinės virtuvės gamintoją ir lygindami skirtingų įmonių kainas, neturėtumėte sutelkti dėmesio į virtuvės vieno tiesinio metro kainą. Paprastai gamintojai nurodo paprasčiausią įrangą, medžiagas ir furnitūrą, todėl galutinė virtuvės komplekto kaina gali būti gerokai didesnė.

Geriausia išeitis – patiems nustatyti, kiek esate pasirengę išleisti pirkiniui. Atsižvelgdama į jūsų finansines galimybes, sąžininga įmonė visada pasiūlys geriausią virtuvės komplekto variantą. Tačiau taip pat turėtumėte suprasti, ką galite sutaupyti užsakydami virtuvės baldus.

Tinkamas būsimos virtuvės projektas

  Turėdami ribotą biudžetą, turite labai kruopščiai apgalvoti būsimos virtuvės projektą ir nustatyti tinkamus prioritetus, kad vėliau netektų taupyti tokiems svarbiems dalykams kaip kokybiškas stalviršis ar furnitūra. Norėdami tai padaryti, turite

– apgalvoti, kurios spintelės ir stalčiai bus reikalingiausi, o kurie liks nenaudojami;

– apskaičiuoti virtuvės reikmenų ir prietaisų skaičių ir pagalvoti, kur juos patogiausia sudėti.

Prieš konsultuodamiesi su profesionaliu dizaineriu, galite apytiksliai nubraižyti būsimos virtuvės dizainą.

Verta prisiminti, kad sieninės spintelės su stikliniais arba į viršų atlenkiamais fasadais, taip pat bet kokios sudėtingos konstrukcijos yra patogios, bet brangesnės. Todėl, jei turite ribotą biudžetą, galite jų atsisakyti. Be to, moduliai su vienomis varstomomis durelėmis kainuos pigiau nei panaši spintelė su dvejomis durelėmis. Stalčių skaičius apatinėse spintelėse taip pat turi įtakos virtuvės kainai. 

Kaip sutaupyti virtuvės fasadui

Jei norite užsisakyti biudžetinę virtuvę, teks atsisakyti sudėtingų fasadų su įvairiais dekoratyviniais elementais. Tačiau nebrangūs lygūs fasadai gali atrodyti labai stilingai, svarbiausia pasirinkti tinkamą medžiagą. Pigiausi fasadai yra iš laminuotų medžio drožlių plokščių. Reikėtų nepamiršti, kad net ir biudžetinis MDF fasadų variantas yra praktiškesnis ir ilgaamžiškesnis už medžio drožlių plokštę. Todėl planuodami nestandartinę virtuvę paprašykite dizainerio apskaičiuoti abu variantus. Galbūt kaina bus priimtina, ir jūs pasirinksite MDF virtuvę. Jei šiam variantui neturite pakankamai pinigų, galite užsisakyti kombinuotą variantą, kuriame viršutinės pakabinamos lentynos bus pagamintos iš medžio drožlių plokštės, o apatinės – iš aukštesnės kokybės MDF.

Virtuvės su blizgiu MDF fasadu (padengtu PVC plėvele) yra daug pigesnės nei dažytos. Tačiau jei visada svajojote apie medinius virtuvės baldus, bet jūsų finansai to neleidžia, atkreipkite dėmesį į MDF komplektus, apkaltus natūralaus medžio lukštu.

Ar verta taupyti furnitūrai?

Vidinis spintelių užpildymas “suvalgo” nemažą biudžeto dalį, tačiau patirtis ir daugybė klientų atsiliepimų rodo, kad nereikėtų taupyti dėl furnitūros kokybės. Tačiau šiek tiek sutaupyti galite. Šiuo tikslu dažniausiai atidaromuose stalčiuose reikėtų įrengti aukščiausios kokybės furnitūrą, o ten, kur jie atidaromi retai, galite sumontuoti vidutinės klasės variantus.

Pigūs virtuvės baldai iš UAB “Baldų arsenalas”

Pigius virtuvės baldus galite užsisakyti ir įsigyti iš patyrusio gamintojo – UAB “Baldų arsenalas”. Mūsų dizaineriai padės jums sukurti geriausią variantą kainos atžvilgiu, neprarandant baldų kokybės. Kiekvieną baldų projektą iki smulkmenų deriname su užsakovu. Dėl didelių gamybos apimčių, modernios energiją taupančios įrangos, bendradarbiavimo tiesiogiai su medžiagų ir priedų gamintojais be tarpininkų, UAB “Baldų arsenalas” gali pasiūlyti prieinamas baldų kainas. Taigi jums nereikia taupyti dėl kokybės.