Pigūs miegamieji lovos. Ką galite sutaupyti naudodami.

Lova yra ne tik svarbiausias miegamojo elementas, bet ir brangiausias kartu su čiužiniu. Nuo tinkamos lovos priklauso miego kokybė ir patogumas, taip pat estetinis pasitenkinimas. Žinoma, visada norisi sutaupyti. Taigi apžvelkime, ko nereikėtų taupyti perkant lovą.

1.   Netaupykite medžiagų, iš kurių pagamintas lovos rėmas ir kojos. Deja, pigiausios medžiagos, pavyzdžiui, MDF ir medžio drožlių plokštės, laikui bėgant gali sutrūkti, ypač tvirtinimo vietose. Taip pat žinoma, kad medžio drožlių plokštės ir MDF gaminamos klijų principu. Klijuose yra pavojingų medžiagų – formaldehido, kuris labai kenkia mūsų sveikatai. Geriausia medžiaga yra medis arba metalas. Tačiau jie taip pat yra brangesni. Neturėtumėte taupyti tvirtinimo detalėms. Jie turi būti patikimi ir patvarūs.

2.   Ne visada verta taupyti dėl lovos funkcionalumo. Pavyzdžiui, galite atsisakyti kėlimo mechanizmo, dėl kurio gerokai padidėja kaina, tačiau nereikia atsisakyti sandėliavimo vietos. Alternatyva mechanizmui gali būti stalčiai arba dėžės.

3.   Ortopedinis pagrindas yra labai svarbus. Jei lovos konstrukcija numato pagrindą, ant kurio dedamas brangus čiužinys, netaupykite ant jo. Geriau nusipirkti supaprastinto dizaino lovą, bet užsisakyti patikimą pagrindą su pakankamu skersinių skersinių lamelių skaičiumi. Priešingu atveju kyla pavojus, kad čiužinys, ypač ant nepriklausomų spyruoklių, greitai praras savo savybes. Patartina, kad skersiniai būtų mediniai, o ne plastikiniai, kad lova tarnautų ilgai.

4.   Galite sutaupyti pinigų galvūgalio dizainui ir apmušalams. Venkite didelių, oda ar brangiu audiniu apmuštų galvūgalių. Jei perkant lovą jums svarbiausia taupyti pinigus, pirmenybę teikite minimalizmui. Geriau nusipirkti paprastą lovą, pagamintą iš aukštos kokybės medienos ir nebrangių apmušalų iš sintetinių medžiagų.

5.   Tačiau pagrindinis patarimas: netaupykite ant lovos. Pigūs baldai tarnaus labai trumpai, nes jie nei džiugins, nei teiks malonumą. Ir atvirkščiai, aukštos kokybės versija, būtent tokia, kokia jums patinka, nors ir bus brangesnė, patikimai tarnaus daugelį metų.

UAB “Baldų arsenalas” yra pirmaujanti baldų gamintoja Lietuvoje. Jau kelis dešimtmečius gaminame individualius baldus pagal bet kokio sudėtingumo užsakymus. Kiekvienas mūsų klientas gali drąsiai pasikliauti aukšta mūsų gaminių kokybe ir ilgaamžiškumu. Kvalifikuoti specialistai ir moderniausia įranga gali įgyvendinti kiekvieną dizaino sprendimą. Visiems savo gaminiams suteikiame kokybės garantiją. UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai atliks jums tinkamus matavimus ir padės įgyvendinti jūsų pageidavimus. Žinoma, specialistai parinks geriausią variantą, kad užsakyta lova pigiau kainuotų jums.

Susisiekite su mumis telefonu arba svetainėje naudodami atsiliepimų formą ir gaukite reikiamą informaciją.