Pigūs biuro baldai. Kur užsisakyti Vilniuje

Darbo vietų išdėstymas daro didelę įtaką darbuotojų produktyvumui ir paties biuro atmosferai. Verslininkams baldų parinkimas ir išdėstymas yra ne mažiau svarbus nei personalo atranka, nes vienodai veikia įmonės solidumą ir reputaciją. Tiek būsimi klientai, tiek profesionalūs darbuotojai žiūri į bendrą patalpų išvaizdą ir pagal ją priima galutinį sprendimą. Biuras laikomas lakmuso popierėliu, rodančiu įmonės sėkmę, todėl labai svarbu jame sukurti patogias sąlygas ir patrauklią atmosferą.

Pagrindiniai biuro baldų elementai 

Perkant biuro baldus, jie turėtų būti pritaikyti prie darbuotojų poreikių ir jų darbo specifikos. Šie baldai turėtų užtikrinti patogią ir produktyvią darbo aplinką. Šiandien daugumoje biurų darbas atliekamas sėdint prie kompiuterio, todėl svarbiausias baldas, be abejo, yra biuro kėdė arba fotelis ir rašomasis stalas. Nereikėtų pamiršti ir funkcionalių spintų bei spintelių, kuriose galima patogiai laikyti dokumentus ir visus biuro daiktus.

Biuro kėdė yra baldas, pasižymintis šiek tiek masyvesne konstrukcija nei kėdė. Rinkdamiesi ją turėtumėte atkreipti dėmesį į tokius aspektus kaip galimybė reguliuoti aukštį, porankių buvimas, atlošo profiliavimas ir reguliavimas, medžiagų kokybė ir tinkamas sėdynės kietumas. 

Biuro stalas. Jis turėtų būti pagamintas iš patvarių medžiagų, galinčių atlaikyti intensyvų kasdienį naudojimą daugelį valandų. Biuro stalo dizainas turėtų būti pritaikytas prie darbuotojų poreikių. Todėl renkantis šį baldą reikėtų atkreipti dėmesį į stalviršio paviršių, stalčių skaičių ir talpą bei aukštį. Verta rinktis variantą su reikalingomis skylėmis kabeliams, kuris užtikrins interjero estetiką. 

Biuro spintos – turėtų būti pirmiausia funkcionalios, užtikrinti pakankamą talpą ir lentynų skaičių, kuris leis efektyviai ir patogiai laikyti darbo dokumentus. 

Papildomi stalai. Jie gali papildyti biurą papildomu darbo paviršiumi, kad darbuotojai galėtų atlikti tam tikras užduotis arba būtų patogu priimti lankytojus. Papildomi arba šoniniai stalai ir rašomieji stalai puikiai tinka spausdintuvams, fakso aparatams, ploteriams, skeneriams ir kitai biuro įrangai ant jų pastatyti.     

Minkšti baldai. Minkštų daiktų, pavyzdžiui, sofų ir fotelių, gali būti biuro aplinkoje, tačiau jie nėra identiški namų modeliams. Tokių baldų stilius ir dizainas yra santūrus, lakoniškas, juose praktiškai nėra dekoratyvinės apdailos. Spalvų gama dažniausiai rami, vienspalvė, o naudojamos medžiagos dažniausiai yra oda ir metalas.  

Lietuvos gamintojas UAB “Baldų arsenalas” siūlo pigiai pirkti biuro baldus. Mielai suprojektuosime išskirtinius baldus konkrečiam biurui visoms ar atskiroms vietoms: darbuotojų kabinetams, vadovo kabinetams, konferencijų salėms, poilsio zonoms, lankytojų zonoms ir kt. UAB “Baldų arsenalas” baldai yra patikimi, patvarūs ir reprezentatyvūs.