Pigūs biuro baldai. Konferencijų salės baldų pirkimas

Visada produktyviau priimti kolektyvinius verslo sprendimus stilingoje verslo erdvėje su patogiais ir patogiais baldais. Įsivaizduokite, kad pasikvietėte potencialių partnerių, klientų ar investuotojų, nuo kurių priklauso jūsų įmonės sėkmė, vadovų delegaciją. Kai žmogus jaučiasi patogiai, atsipalaidavęs, jaučiasi patogiai, turi statusą ir jaučia pagarbą, jam daug lengviau priimti jums palankų sprendimą. Štai kodėl investicijos į aukštos kokybės biuro baldus greitai atsiperka ir atneša pelno.

Kaip išsirinkti baldus vadovų konferencijų kambariams

             Konferencijų salės baldai turėtų atitikti šias sąlygas:

             – Ergonomika. Konferencijų salėje turėtų būti patogu ne tik tam tikram skaičiui žmonių rengti susitikimus ar derybas, bet ir netrukdomai judėti po patalpą.

             – Atitiktis sanitarijos ir higienos standartams. Baldai turėtų būti pagaminti iš medžiagų (geriausia iš natūralių), kurios nesukelia alergijos, kvėpavimo takų ir odos dirginimo. Jie turėtų būti atsparūs drėgnam valymui ir valymui, įskaitant valymą cheminėmis medžiagomis.

             – Sauga, ilgaamžiškumas ir patikimumas. Be estetinės išvaizdos, baldai turi būti stabilūs ir saugūs naudoti. Jie turi būti patvarūs dėl galimybės juos nuolat naudoti.

Konferencijų salių baldai. Bendrosios rekomendacijos dėl sudėties.

Konferencijų salė – tai derybų ir susitikimų patalpa, įrengta pagal bendrą biuro interjero stilių ir atsižvelgiant į įmonės poreikius.  Tokioje patalpoje reikalingi šie baldai:

             1.        Pranešėjams arba vadovams parinkite stalą (jei jiems skirtas atskiras stalas) su priekine plokšte, siekiančia grindis. Toks sprendimas paslėps už jo sėdinčių žmonių kojas.

             2.        Didelis posėdžių stalas yra svarbus salės baldų elementas. Priklausomai nuo patalpos dydžio ir formos, stalas gali būti ovalus arba apvalus. Jis turėtų būti suprojektuotas taip, kad konferencijos dalyviai galėtų patogiai bendrauti vieni su kitais, turėtų prieigą prie maitinimo šaltinio, mikrofonų ir prisijungimą prie įmonės kompiuterių tinklo.

             3.        Verta apsvarstyti, kaip geriausiai išdėstyti susitikimo ar derybų sėdimąsias vietas, jei prie didelio konferencijų stalo visiems dalyviams neužtenka vietos užsirašinėti, naudotis nešiojamaisiais kompiuteriais ir kitais įtaisais. Pavyzdžiui, šiandien dauguma biuro kėdžių sėkmingai modifikuojamos sulankstomu stalu.

             4.        Taip pat pravartu kambaryje turėti kompaktiškų spintų arba grindų pakabų, kad prireikus būtų galima pasidėti viršutinius drabužius.

             5.        Nedidelis staliukas ir pora fotelių pravers derybininkams kavai ar arbatai pasidaryti.

Pigūs biuro baldai iš UAB “Baldų arsenalas”

Konferencijų salės baldų kaina priklauso nuo pasirinkto baldų elementų komplekto, jų dydžio ir medžiagų. Pigūs biuro baldai, žinoma, nebus ilgaamžiai ir atrodys nereprezentatyviai. Taigi tokiems baldams taupyti nereikėtų. Tačiau jei vis dėlto norite sutaupyti, siūlome biuro baldų, taip pat ir skirtų konferencijų kambariams, gamybą užsisakyti iš pirmaujančios Lietuvos baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas”. Mūsų dizaineriai ir projektų vadovai padės jums parengti geriausią kainos ir kokybės atžvilgiu variantą. Mūsų įmonė pristatys ir sumontuos pagamintus baldus “iki raktų”.