Perkame biuro baldus vadovo kabinetui. Ką jums reikia žinoti?

Vadovo kabinetas atspindi įmonės statusą ir jos politiką, formuoja būsimų partnerių požiūrį tiek į vadovą, tiek į visą įmonę. Nuo to, koks reprezentatyvus ir patogus yra biuras, priklauso ne tik visos organizacijos įvaizdis, bet ir biuro savininko nuotaika bei produktyvumas.  Įmonės, kurioms rūpi jų reputacija, investuoja nemažai lėšų į vadovų komandai skirtų baldų dizainą ir pirkimą. Ir tai yra teisingas požiūris. Šiuolaikiškas, solidus ir patogus biuras suteikia savininkui jėgų, pasitikėjimo, įkvėpimo, pabrėžia jo neginčijamą autoritetą ir stiprina klientų pasitikėjimą įmone.  

Baldų vadovų biurui pasirinkimas

1.        Vadovo kėdė. Ji turėtų būti masyvi, reprezentatyvi (pageidautina, kad būtų pagaminta iš natūralios odos arba kokybiško jos pakaitalo), su reguliuojamomis sėdynėmis ir patogiu atlošu. Ji turėtų būti pakankamai reguliuojama, kad sukurtų patogias darbo sąlygas.

2.        Kėdės prie šoninio arba konferencijų stalo. Jos turėtų būti parinktos tokio paties arba panašaus stiliaus kaip ir vadovo kėdė. Kėdės gali būti aptrauktos oda ar audiniu, turėti chromo, plastiko ar medinių elementų.

3.        Vadovo rašomasis stalas. Šis stalas pirmiausia patraukia lankytojo dėmesį. Jis turėtų būti reprezentatyvios išvaizdos, stilingas ir patogus darbui. Pageidautina, kad stalo stalviršis būtų masyvus. Stalo forma gali būti įvairi, priklausomai nuo dizaino idėjos. Tačiau pagrindinis reikalavimas – kad jis nebūtų per mažas ir būtų pagamintas dalykiniu stiliumi.

4.        Papildomi stalai. Paprastai prie vadovo darbo stalo būna šoninis staliukas (2-4 asmenims), kad būtų galima darbingai bendrauti su pavaldiniais ar lankytojais. Taip pat dažnai būna kavos staliukas su dviem patogiais foteliais iš abiejų pusių arba sofa. Derybas su verslo partneriais visada patogu vesti ramioje aplinkoje. Tai visada yra šauni savybė. Minkštieji baldai turėtų būti priderinti prie bendro įmonės biuro baldų stiliaus.

5.        Spintos ir spintelės. Žinoma, vadovo kabinete turėtų būti spintos su stiklinėmis durelėmis, kuriose vadovas galėtų pasidėti tam tikrus įmonės simbolius, apdovanojimus, sertifikatus, įmonės pasiekimus, t. y. įvaizdžio elementus. Taip pat spintos ir spintelės turėtų būti naudojamos dokumentams laikyti, seifui patalpinti ir pan. Tačiau spintelių neturėtų būti per daug ir jos neturėtų “išsikišti”. Rekomenduojama, kad biuro interjeras būtų kuo erdvesnis, patogesnis ir optimalesnis.

Kur pigiai pirkti biuro baldus vadovų biurui

Jei jūsų verslas tik prasidėjo ir dar neturite pinigų brangiems daiktams, biuro baldus pigiai pirkti galite iš baldų gamintojo UAB “Baldų arsenalas”. Paskambinkite mums svetainėje nurodytais kontaktiniais telefonais arba užpildykite atsiliepimo formą ir mes su jumis susisieksime, kad patikslintume informaciją ir suteiktume reikiamą informaciją. UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai turi ilgametę patirtį ir padės Jums parengti baldų projektą, atsižvelgdami į visus Jūsų pageidavimus ir reikalavimus, žinoma, atsižvelgdami į Jūsų įmonės biudžetą. Užsisakykite baldus iš UAB “Baldų arsenalas” ir tikrai gausite garantuotai kokybiškus gaminius už geriausią kainą.