Perkame baldus vaikų kambariui. Vaikų spintos

Vaikų daiktų laikymas yra rimta problema, kuri dažnai kelia nerimą daugeliui tėvų. Juk dažnai viename kambaryje reikia sudėti drabužius, žaislus, patalynę ir daugelį kitų vaikui reikalingų daiktų. Kartu norisi, kad vaikas tokioje saugykloje galėtų palaikyti tvarką ir viskas būtų lengvai pasiekiama. O jei norite išlaikyti vieningą kambario stilių, tokios vaikiškos spintos bus puikus pirkinys.

Kodėl turėtumėte pirkti spintą vaiko kambariui

Jei manote, kad spintos-komodos skirtos tik miegamajam ir prieškambariui, įsitikinkite, kad jos puikiai tinka ir vaikų kambariams. 

1. Vaikų spintos su stumdomomis konstrukcijomis yra saugesnės nei spintos su atviromis durimis, į kurias vaikas gali užkliūti kasdienių žaidimų metu.

2. Į spintą bus patogu ir įdomu sudėti daiktus ir juos iš jos išimti. Kartu jūsų vaikas lengvai išmoks atsakomybės ir to, kaip palaikyti tvarką.

3. Didelė ir patogi vaikiška stumdoma spinta padės išvengti vaikų ginčų dėl daiktų painiavos, jei užsakysite projektą, kuriame būtų numatytos atskiros vienodos sekcijos ir skyriai kiekvienam vaikui.

4. Jei reikia, vaikų kambarį galite padalyti į 2 dalis naudodami spintą-komodą, kuri laikoma stabilesne. Tada kiekvienas vaikas turės savo teritoriją.

5. Spinta-komoda harmoningai atrodo vaikų kambaryje su bet kokiu ryškiu ir stilingu fasado dekoru (fototapetais su vaiko mėgstamų personažų atvaizdu, lipdukais, rankų darbo lipdukais ir pan.)  

Reikalavimai vaikų spintoms-komandoms

Spintoms-komandoms, kaip ir kitiems vaikų kambario baldams, yra daug saugos reikalavimų, būtent

– Konstrukcija turi būti tvirta ir stabili.

– Neturėtų būti aštrių kampų.

– Jei įmanoma, fasadas turėtų būti be veidrodžių ir stiklų, nes neramus vaikas gali sudaužyti trapius stiklo elementus ir susižeisti. 

– Jei spintos konstrukcijoje numatyti veidrodžiai, geriausia juos izoliuoti specialia plėvele, kuri neleis skraidyti nuolaužoms juos sugadinus.

– Spintos duryse taip pat turėtų būti įrengta patikima slankiojimo sistema, kad guoliavietės ritinėliai nenuslystų nuo kreipiančiųjų bėgių.   

– Spintos konstrukcija turėtų būti pagaminta iš medžiagų, kurios yra ekologiškai saugios vaikams. Medžio drožlių plokštės ir MDF, kurios dabar dažnai naudojamos baldams gaminti, turi atitikti aplinkosaugos standartus ir turėti atitinkamus kokybės sertifikatus. 

Jei norite, kad jūsų vaikui būtų sudarytos geriausios sąlygos, turėtumėte ne pirkti gatavus standartinius komplektus parduotuvėje, o užsakyti individualius, unikalius baldus, suprojektuotus pagal jūsų vaiko norus ir vaiko kambario matmenis, įskaitant spintą. Tačiau patartina užsisakyti iš patikimo ir gerą vardą turinčio gamintojo. Baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” yra pirmaujanti individualių baldų gamintoja. Baldų rinkoje dirbame jau daugelį metų, todėl bendradarbiaujame tik su medžiagų ir priedų tiekėjais, garsėjančiais savo gaminių kokybe ir ekologiškumu. 

Patikėkite savo vaiko kambario baldų gamybą UAB “Baldų arsenalas” ir mūsų dizaineriai parengs tobulų, unikalių, saugių ir praktiškų baldų projektą. Užsakymas bus atliktas kaip įmanoma greičiau.  Mūsų specialistai kokybiškai ir patikimai pristatys pagamintus baldus ir juos sumontuos. Be to, mūsų vaikiški baldai pigūs, nes esame gamintojas, todėl dirbame be nereikalingų papildomų mokesčių ir komisinių.

Vaikų baldai iš UAB “Baldų arsenalas” yra patogūs, patikimi, saugūs ir nebrangūs.