Pagrindiniai svetainės baldų pagal užsakymą elementai

Svetainės baldai turi būti patogūs, funkcionalūs, reprezentatyvūs ir praktiški, nes čia šeima leidžia laiką kartu ir priima svečius. Be to, baldai turėtų derėti prie bendro kambario interjero dizaino.

Svetainės baldų tipai ir kaip juos pasirinkti

Sofa. Jei svetainė yra didelė, idealiai tinka kampinė sofa. Jį galima pastatyti prie sienos arba kambario viduryje. Jei sofa bus tik patogus fotelis, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti du nedidelius modelius. Nedideliuose butuose svetainėje galite pastatyti sofą, kurią galima konstruktyviai išskleisti ir paversti lova.

Foteliai. Stiliaus ir spalvos požiūriu gerai pagaminti foteliai puikiai papildo sofą. Jei svetainėje nenorite sofos, ją pakeis keli patogūs ir stilingi foteliai, kurie suteiks kambariui jaukumo. Klasikinis stilius – tai foteliai ant pagrindo su ramių atspalvių apmušalais. Šiuo metu taip pat populiarios iš ryškiaspalvių audinių pagamintos pupų maišelių rankinės. Apmušalų raštai puikiai tinka kaimiškam ar etniniam stiliui.

Kėdės. Kėdės nebėra siejamos su tradiciniais namų apyvokos daiktais. Baldų gamintojai pradėjo skirti jiems daug dėmesio. Paprasti, be nereikalingų detalių, jie puikiai atrodo minimalistiniame stiliuje, o klasikai rinkitės baldus su sodriais apmušalais. Kalbant apie patogumą, aukštos kokybės kėdės konkuruos su patogiausiu foteliu ir galiausiai gali jį visiškai pakeisti gyvenamajame kambaryje.

Žurnalinis staliukas. Šis svetainės baldas niekada nebus nereikalingas. Ant jo galite padėti saldumynų, vaisių, porą puodelių kavos svečiams ir t. t. Jei modelis turi lentynas, jose bus naudinga laikyti knygas, žurnalus, laikraščius ir kitus smulkius daiktus. Vaza su gyvomis gėlėmis ant kavos staliuko padės sukurti jaukią atmosferą. Jei planuojate jį dažnai pervežti, turėtumėte įsigyti versiją su ratukais.

Spintos ir modulinės sistemos. Šiuolaikinės galimybės nenumato daugybės gremėzdiškų spintų. Šiandien viskas susiveda į mažas spinteles, kuriose galima įrengti televizorių, ir mažas pagalbines spinteles. Derindami atskiras spinteles galite gauti puikų svetainės variantą, kai nėra nieko nereikalingo ir nefunkcionalaus. Nedideliuose butuose spinta gali būti harmoningai išdėstyta gyvenamajame kambaryje. Dėl veidrodinio paviršiaus spinta-skyrius vizualiai išplečia erdvę ir joje galima laikyti daug daiktų.

Lentynos. Šis variantas naudojamas gyvenamosiose patalpose, veikiau kaip dekoratyvinis elementas atskiroms svetainės zonoms atskirti. Joje taip pat yra lentynėlės gėlėms ar kitiems dizaino elementams.

Yra daugybė galimybių ir sprendimų, kaip darniai įrengti kambarį. Svarbiausia – viską tinkamai suplanuoti pagal savo poreikius ir kambario parametrus. Baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai profesionaliai ir greitai parengs jūsų svetainės baldų projektą. Pagal užsakymą gaminami svetainės baldai yra mūsų įmonės išskirtinumas.

“Baldų arsenalas” svetainės baldų pagal užsakymą gamyba garantuoja aukštą kokybę ir unikalumą. Galime atlikti bet kokį baldų projektą.