Pagrindinės nestandartinių virtuvės baldų gamybos pagal užsakymą taisyklės

Virtuvė, kurioje planuojame kasdien gaminti maistą, turėtų būti patogi ir patikima. Todėl į jos konstrukciją, dizainą ir funkcionalumą reikėtų žiūrėti rimtai.  

Nepriklausomai nuo patalpos dydžio, kiekvieną virtuvę sudaro kelios funkcinės zonos. Prieš užsakydami baldus iš gamintojo, atidžiai apsvarstykite, kurios zonos bus naudojamos dažniau, o kurios rečiau. Ir priklausomai nuo to suplanuokite baldų ir buitinės technikos išdėstymą.

Darbo trikampis

Darbo zonos organizavimo taisyklės grindžiamos pagrindinių virtuvės darbo funkcijų algoritmu: laikymo (šaldytuvas), maisto valymo (kriauklė), maisto gaminimo (viryklė). Šie elementai yra sąlyginio trikampio viršūnės, o jo kraštinės – šeimininkės maršrutas darbo zonoje. Atstumas tarp kampų priklauso nuo patalpos dydžio.

Horizontalusis zonavimas

Horizontaliojo zonavimo taisyklė numato tokį elementų išdėstymo algoritmą:

            – apatinis aukštas – sunkūs daiktai ir didelių matmenų indai;

            – vidurinis aukštas – buitinė technika, indai ir dažniausiai naudojami daiktai;

            – viršutinė pakopa – retai naudojami daiktai.

Virtuvės baldų išdėstymo pasirinkimas

Išdėstymo tipą lemia patalpos forma ir dydis:

            – kampinis – bus puikus pasirinkimas projektuojant virtuvės studiją arba mažą virtuvę su nedideliu stalu;

            – linijinis – puikus sprendimas mažoms, siauroms virtuvėms ir studijos tipo butams;

            – U formos – naudojama dideliuose kambariuose ir suteikia daug vietos daiktams laikyti.

Daugiau erdvės

Bėgeliai, įmontuojami organizatoriai, įvairios pakabinamos, ištraukiamos ar pasukamos sistemos su paruoštais sprendimais padės atlaisvinti erdvę ir užtikrins greitą prieigą prie virtuvės reikmenų. Pavyzdys – ištraukiama sistema su pjaustymo lentele ir po ja pritvirtinta šiukšliadėže. 

Kodėl turėtumėte pirkti pagal užsakymą virtuvės baldus iš UAB “Baldų arsenalas”

Žinodami minėtus principus galėsite susiplanuoti patogius ir funkcionalius virtuvės baldus. Tačiau to nepadarysite be patyrusio dizainerio. Tik profesionalus specialistas gali suprojektuoti virtuvę atsižvelgdamas į daugybę niuansų: komunikacijų išdėstymą, maitinimą, apšvietimo elementus, langų vietą, lubų aukštį, virtuvės įrangą ir kt.             UAB “Baldų arsenalas” jau kelis dešimtmečius aukštos kokybės virtuvės baldus gamina pagal užsakymą. Be to, teikiame pagaminto komplekto projektavimo, dizaino, pristatymo ir montavimo paslaugas. Baldus galite užsisakyti paskambinę įmonės kontaktiniais telefonais arba interneto svetainėje. UAB “Baldų arsenalas” baldai visada garantuoja kokybę ir prieinamas kainas.