Pagal užsakymą virtuvės elementai. Stalo transformatorius

Virtuvės stalas-transformeris yra būtinas šiuolaikinio interjero atributas, nes jis yra išties universalus ir užtikrina daugiafunkciškumą, kuris šiais laikais taip vertinamas. Jo dėka galėsite išlaikyti erdvią patalpą ir neapkrauti jos nereikalingomis detalėmis, o svečiams paruošite patogią vietą. Būtent todėl jis laikomas palankiausiu sprendimu mažiems kambariams ir studijos tipo butams. 

Dizaino variantai

  1. Transformuojamasis virtuvės stalas numato, kad turi kojas, kurių aukštį galima reguliuoti, taip pat kintamų matmenų stalviršį. Jį galima pritvirtinti pagal kėdžių ar sofos aukštį, lengvai perkelti į kitą kambarį, juolab kad daugelis modelių papildyti nedideliais besisukančiais ratukais. 
  2. Valgomojo stalo modelyje gali būti naudojamas įdėklas. Jame esantys stalviršiai yra vienodo dydžio ir dedami tiesiai ant bėgių. Norint jį pertvarkyti, reikės perstumti pagrindinio paviršiaus puses ir pakelti papildomą elementą į viršų. 
  3. Be to, galite rinktis nedidelį staliuką su “sparnais”, kurie yra konstrukcijos šonuose. Jie pritvirtinami pagal poreikį, naudojant specialias jungiamąsias detales, ir sandėliuojant neužima daug vietos. 
  4. “Knygos” transformatoriuje numatyta, kad yra vyriai, ant kurių tvirtinamos papildomos dalys, ir slankiojančios kojos. Tai abipusiai naudingas pasirinkimas klasikinei virtuvei, nes yra masyvesnis nei kiti modeliai. 

  Transformuojamo stalo medžiaga gali būti beveik bet kokia. Medis, stiklas, stiklas-keramika – visos jos naudojamos priklausomai nuo modelio stiliaus ir sudėtingumo. Šiuo atveju pats karkasas gali būti metalinis, taip pat visi komponentai, kurie tarnauja paviršiams tvirtinti. 

Ar virtuvės stalas-transformeris gali būti naudojamas kituose kambariuose? 

Atsakymas vienareikšmis: žinoma, taip. Jį galite perkelti į valgomąjį ar svetainę, išnešti į lauką ar terasą, jei gyvenate užmiesčio name, pastatyti į pavėsinę ir surengti kepsninę. Šiuo požiūriu tokie modeliai yra labai paklausūs, juolab kad pažvelgę į nuotraukas specializuotuose kataloguose ar interjero dizaino žurnaluose galite rasti variantą, kuris organiškai derės prie bet kokio stiliaus ir tipo dizaino. Dažniausiai naudojami transformeriniai virtuvės stalai. Taip yra dėl to, kad virtuvė, kaip taisyklė, yra nedidelių matmenų, o juk būtent joje reikia gaminti maistą, dengti stalą ir sutikti svečius. Svetainėje tokį stalą galima pastatyti šventei ar arbatos vakarėliui, o jo aukštį galima reguliuoti. Jis taip pat gali praversti, jei pas jūsų vaiką atvyksta draugai ir jis nori piešti arba žaisti stalo žaidimus su didele grupe. 

Kur įsigyti transformuojamąjį stalą? 

Pirmaujanti UAB “Baldų arsenalas” užsiima virtuvės pagal užsakymą gamyba, įskaitant bet kokio dizaino, konfigūracijos ir funkcionalumo stalus. Siūlome ne tik unikalius ir stilingus baldus, bet ir visas paslaugas (matavimai, dizainerio pagalba, baldų gamyba, pristatymas į įrengimo vietą, baldų montavimas). Skambinkite mums telefonu +370 637 66669.