Pagal užsakymą virtuvės elementai. Medinis stalas – visi privalumai ir trūkumai.

Iš natūralaus medžio pagamintas stalas yra kilnus ir patogus. Jis pabrėžia nepriekaištingą šeimininko skonį ir daro įtaką bendram kambario interjero stiliaus formavimui. Šiuolaikiniame dizaino, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo įvairovės pasaulyje įsigyti visais atžvilgiais tinkamą virtuvės stalą iš medžio nėra lengva užduotis. Kaip nesuklysti renkantis ir į ką pirmiausia atkreipti dėmesį, analizuosime toliau.

Natūralios medienos gaminių privalumai

Dėl natūralaus medžio stalų privalumų jie yra neabejotini virtuvių favoritai. Pagrindiniai privalumai yra šie:

  • natūralios medžiagos ekologiškumas;
  • išorinis grožis, kuris suteikia gaminiui solidumo ir kilnumo;
  • nėra alerginių reakcijų į natūralią medieną;
  • universalaus naudojimo galimybė, gaminant bet kokių matmenų, geometrinių formų gaminius, naudojant meninės puošybos elementus;
  • ilgaamžiškumas. Tai pasiekiama kokybiškai apdorojant medieną ir tinkamai eksploatuojant gaminį.

Virtuvinis stalas iš medžio praktiškai neturi trūkumų, išskyrus jo paties svorį ir santykinai didelę medžiagos kainą. Tačiau minėti privalumai visiškai kompensuoja šiuos trūkumus.

Išsami informacija apie teisingą virtuvės stalo pasirinkimą

Rinkdamiesi gaminį virtuvei, vadovaukitės ne tik tinkamu dizaino variantu, bet ir geometriniais patalpos matmenimis. 

Didelėse virtuvėse mažas stalas nederės prie bendro interjero. Todėl tokioms patalpoms patartina rinktis tinkamo dydžio baldus. Gerai atrodo ovalūs, apvalūs, stačiakampiai stalai. Stalo stalviršio apvalumas leidžia prie stalo sutalpinti daugiau žmonių nei prie stačiakampio formos stalo. Paprastai stačiakampiai gaminiai turi 4 atramines kojas. Ovalūs ar apvalūs variantai paprastai turi vieną masyvią atramą, rečiau – 2 tarpusavyje sujungtas atramas. 

Saikingo dydžio patalpose geriau atrodys stačiakampis stalas prie sienos. Pasirinkę šį variantą, galite naudoti bet kurio varianto gaminį transformerį arba stalo konsolę. 

Yra variantų, kai apvalūs mediniai modeliai ant vienos atramos derinami su minkštu virtuvės kampu. Šiuo atveju prie tokio stalo patogu sėdėti, nes kojos netrukdo.  

Priklausomai nuo virtuvės dizaino stiliaus, gabaritinių matmenų, mediniai stalviršiai gali būti ir kitų nestandartinių formų: netaisyklingo ovalo ar trikampio, daugiakampio formos. 

Taigi stalai iš medžio yra patikimi, patvarūs ir įvairūs. Jie jums tarnaus daugelį metų.

Baldų įmonėje UAB “Baldų arsenalas” galite užsisakyti virtuvę individualia kaina, kuri jus maloniai nustebins. Mes gaminame patikimus, aukštos kokybės, ekologiškus bet kokio dizaino gaminius, naudodami įvairias medžiagas ir priedus iš gerai žinomų ir patikimų gamintojų.