Pagal užsakymą pagamintų baldu gamyba. Ar jie tikrai geresni už parduotuvėje pirktus baldus?

Norite atnaujinti savo buto ar namo baldus ir jau pametėte galvą ieškodami tobulo varianto? Parduotuvėse ir sandėliuose nėra modelio, kurį piešėte savo svajonėse? Turite tik vieną išeitį: pirmenybę teikite pagal užsakymą pagamintiems baldams. 

7 pagrindiniai pagal užsakymą pagamintų baldų privalumai, palyginti su gatavais modeliais iš baldų parduotuvės

  1. Išskirtinumas. Nors daugelis parduotuvių jums siūlo populiariausius tų pačių baldų gamyklų modelius (net ir geriausius), pagal užsakymą pagaminti baldai sukurs išskirtinį ir unikalų baldų komplektą tiksliai pagal jūsų parametrus ir pageidavimus. Tokios galimybės niekur kitur nepamatysite.  Unikalus dizainas ir stilistiniai sprendimai – tai tik viena iš priežasčių, kodėl pagal užsakymą pagaminti baldai taip vertinami.
  2. Jūs patys esate savo baldų kūrėjas. Svarbiausias aspektas, apibrėžiantis pagal užsakymą pagamintus baldus, yra atsižvelgimas į visus būsimo savininko norus ir reikalavimus. Nesvarbu, kokius baldus įsivaizduojate savo svajonėse, nesvarbu, kokį modelį žiūrite žurnaluose, visos jūsų idėjos bus įgyvendintos. Žinoma, kartais tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, nei tikėjotės, tačiau galutinis rezultatas tikrai jus sužavės
  3. Didelis pasirinkimas. Užsisakydami baldų komplektą neturite galimybės rinktis, nes turite pirkti iš to, kas yra parduotuvėje (spalva, komplektacija, medžiagos). Iš pažiūros platus modelių ir furnitūros asortimentas apima tik tai, kas gerai parduodama. Originalūs daiktai, kurie patiks neeilinėms asmenybėms ir grožio žinovams, į šį sąrašą paprastai nepatenka. O pagal užsakymą jums bus atvežta būtent tai, ko norite. Tai didžiulis medžiagų ir komponentų, spalvų ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas.
  4. Viskas yra stilinga. Jei namus įrenginėjate nuo nulio, bus beveik neįmanoma suderinti skirtingų gamintojų baldų pagal stilių, atlikimą ir kokybę. Priešingai, visi pagal užsakymą pagaminti baldai bus pagaminti pagal tą patį stilių, todėl interjeras bus harmoningas ir tobulas. O svarbiausia – visada galėsite užsisakyti trūkstamą elementą, ypač kai kalbama apie modulinius baldus. 
  5. Svarbus dydis. Bene praktiškiausias pagal užsakymą pagamintų baldų privalumas yra tas, kad jų matmenys garantuotai tilps į jūsų paskirtą erdvę. Čia negali būti jokių netikėtumų. Tačiau to paties negalima pasakyti apie gatavus baldus iš parduotuvės. Specialistai, užsiimantys nestandartinių baldų gamyba, patys atliks matavimus, atsižvelgdami į visas patalpos ir remonto ypatybes, ir pagamins tobulo dydžio komplektą.
  6. Viskas įskaičiuota. Jei perkate gatavus baldus parduotuvėje, būkite pasirengę papildomai mokėti už jų pristatymą ir surinkimą. Arba turėsite patys vežti ir surinkti komplektą. Gaminant baldus pagal užsakymą tokių problemų nekyla. Matavimas, projektavimas, gamyba, montavimas, pristatymas ir surinkimas yra įskaičiuoti į baldo kainą ir jums netaps netikėtomis išlaidomis.
  7. Kokybė nesiginčija su kaina. Žinoma, konvejerio gamyklos baldų kaina bus šiek tiek mažesnė nei pagal užsakymą pagamintų baldų.  Tačiau gatavų gaminių kokybė dažnai “šlubuoja”. Pagal užsakymą pagaminti baldai tokių netikėtumų nepateikia. Jūs dalyvaujate renkantis medžiagas ir furnitūrą, atsižvelgiate į dizainerio patarimus. Atitinkamai tokie gaminiai bus daug kokybiškesni ir ištikimai tarnaus jums daugelį metų.

UAB “Baldų arsenalas” jau daugelį metų gamina nestandartinius baldus pagal individualius projektus. Mes ne tik gaminame unikalius ir aukštos kokybės baldus, bet ir teikiame visas paslaugas: nuo matavimų atlikimo ir dizaino projekto parengimo iki baldų pristatymo ir surinkimo “iki raktų”.