Pagal užsakymą pagaminti baldai naujam butui: sėkmingo pasirinkimo paslaptys

Kokia tvarka reikėtų pirkti baldus naujam butui ir kaip nieko nepamiršti? Ir ką turėtumėte pirkti pirmiausia? Štai keletas patarimų, kaip stilingai ir praktiškai apstatyti namus. 

Pamirškite nepraktiškus ir nereikalingus baldus. Naujas butas – tai tarsi tuščia drobė, kurioje viską galite pradėti nuo nulio. Daugiafunkciniai ir praktiški pagal užsakymą pagaminti baldai yra naujas atsakymas į amžiną namų įrengimo dilemą!

Ką pirkti pirmiausia?

Patariame pirkti baldus prioriteto tvarka. Schema yra tokia:

  • virtuvė;
  • miegamasis;
  • spintos;
  • prieškambaris;
  • svetainė.

Virtuvė

Pirmiausia dizaineriai rekomenduoja pirkti virtuvės baldus. Kiekviena šeima turi savo taisykles ir įpročius. Jei gaminate maistą ir valgote virtuvėje ir mėgstate susiburti su didele šeima, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti didelį virtuvės komplektą su valgomojo stalu ir kėdėmis arba kampinę sofą.

Ar nusprendėte pasirinkti variantą su įmontuojamais prietaisais? Pirmiausia turėtumėte jį nusipirkti, o tada apskaičiuoti virtuvės komplekto matmenis ir detales pagal šaldytuvo, viryklės, orkaitės ir kt. matmenis.

Visa kita priklauso nuo jūsų vaizduotės. Loftas, modernus, minimalistinis ar klasikinis fasadas – rinktis yra iš ko.

Miegamasis

Ne mažiau svarbus pirkinys yra lova. Argi ne svajonė gerai išsimiegoti, o ryte išsitiesti patogioje lovoje? Laimei, šiuolaikinė pramonė siūlo variantų kiekvienam skoniui ir spalvai: viengulės, dvigulės, pusantros, dviaukštės lovos.

Pagalvokite apie naktinių staliukų buvimą, šis akcentas suteiks patogumo jūsų vakarams. Taip pat galite įrengti moterišką kampelį – makiažo staliuką ir pufą.

Ir nepamirškite apie drabužių spintas. Šiuolaikiniai dizaino sprendimai leidžia “paslėpti” spintą, harmoningai įkomponuojant įmontuotą kompoziciją į bendrą miegamojo vaizdą. Idealiu atveju kiekvienas šeimos narys turėtų turėti savo kampelį drabužiams laikyti. Šiuolaikinė rinka siūlo įvairių stumdomų baldų variantų. Tai gali būti drabužių spintos, lentynos, komodos, pilnos garderobinės ir baldų komplektai vaikų kambariui, taip pat vonios kambariui ir balkonui.

Prieškambaris yra namų veidas

Ši patalpa pirmoji pasitinka jus grįžus namo. Jis taip pat pirmasis priima svečius. Užsisakydami daugiafunkcinį prieškambarį, vienu ypu išspręsite kambario estetikos klausimą ir paslėpsite daiktus, drabužius ir batus nuo smalsių akių.

Svetainės kambarys

Susitikite su draugais ir giminaičiais nuoširdžiam pokalbiui arba vakare žiūrėkite futbolą dideliame ekrane. Tinkamai suprojektuota ir įrengta svetainė jums padės visa tai padaryti.

Kad atitiktų kriterijus, šiame kambaryje turėtų būti sofa-lova, minkštų kėdžių komplektas, spinta ir žurnalinis staliukas. Ir, žinoma, televizoriaus zona.

Baldai čia atlieka praktinę funkciją, tačiau jie turėtų būti reprezentatyvūs ir daugiafunkciniai. 

Yra keli būdai, kaip sukurti baldus pagal užsakymą:

  1. Perkate butui skirtus baldus su paruoštu remontu. Tai reiškia, kad renkatės gaminius, atitinkančius esamą interjerą ir bendrą stilių.
  2. Kai butas yra renovuojamas, baldus išsirinkti daug lengviau. Savo būsto interjerą galite kurti pasitelkdami baldų sprendimus kaip dizaino prieskonio elementą. Šiuo atveju niekas neriboja jūsų stiliaus pasirinkimo.

Baldus pagal individualius išmatavimus

Prieš užsakydami baldus, būtinai atlikite tinkamus kambario išmatavimus. Taip pat nepamirškite išmatuoti namų durų angų, pradedant nuo įėjimo iš gatvės ir baigiant kiekvienu iš kambarių. Taip apsisaugosite nuo atvejų, kai gaminys net išardytas netilps pro angą.

Sudarykite būsimų baldų planą. Paprastai tariant, mintyse arba popieriaus lape nupieškite, kur ir ką vėliau norėsite sudėti. Atsižvelkite į baldų užimamo ploto ir viso kambario matmenų santykį. Virtuvei, svetainei ir koridoriui šis santykis yra 0,35. Miegamajame – iki 0,45.

Kokybė yra pagrindinis tokių baldų kriterijus. Kreipdamiesi į UAB “Baldų arsenalas”, gausite įvairias paslaugas, konsultacijas ir sprendimus savo namams už prieinamą kainą ir europietišką atlikimo kokybę.

Mūsų reputacija kalba pati už save, o užsakymų įvykdymo greitis pradžiugins net ir išrankiausią klientą. UAB “Baldų arsenalas” ilgus metus garantuoja savo gaminių kokybę.