Pagal užsakymą gaminami baldai biurui “Open Space”

Atviros erdvės biuras, kuriame visi biuro darbuotojai yra vienoje didelėje patalpoje, šiandien yra populiariausia ir ekonomiškiausia biuro erdvė. Tokio biuro privalumai neginčijami:

 • mobilumas – galimybė greitai pertvarkyti darbo vietas naujoms užduotims atlikti;
 • sąveika – geresnis darbuotojų bendravimas;
 • didelis, erdvus, šviesus biuras – laisvas priėjimas prie kiekvienos zonos, kiekvienas darbuotojas yra matomas;
 • darbo nuotaika – darbo našumas atviro plano biuruose yra daug didesnis nei tradiciniuose biuruose su “kabinų” sistema;
 • įmonės dvasia – darbuotojų apgyvendinimas toje pačioje patalpoje padeda suvienyti kolektyvą, skatina komandinį darbą.

Baldų gamyba dideliems atviros erdvės biurams “Open Space”

Kai pagal užsakymus gaminami baldai biurui, verta atsižvelgti į įmonės veiklos sritį. Biurų veiklos rūšys gali būti įvairios, priklausomai nuo to, kuo įmonė užsiima, kokia yra jos organizacinė struktūra ir bendravimo su klientais būdas. Todėl universalių atviro tipo biurų įrengimo receptų nėra. Biuro planavimas atliekamas atsižvelgiant į darbuotojų funkcinius ir veiklos ryšius kiekvienu konkrečiu atveju. Kartu reikėtų rinktis tokius baldus, kurie leistų ateityje lengvai keisti darbo vietų išdėstymą, atsižvelgiant į naujus įmonės poreikius. Ergonomiški, patogūs, daugiafunkciniai atviro plano biuro baldai ir gerai apgalvotas jų išdėstymas, panaikinantis nereikalingus judesius, yra tai, ko reikia norint įrengti modernų ir efektyvų biurą.

Atviros erdvės biurų baldų sistemų ypatybės ir privalumai “Open Space”

Atviro plano biurą galima sėkmingai įrengti tradiciniais biuro baldais, tačiau funkcionalesnį ir patogesnį biurą gauname naudodami specialias baldų sistemas. O štai jų privalumai:

 1. Stalai su metalinėmis kojelėmis, užtikrinančiomis patikimą stalviršio atramą, atrodo šiuolaikiškiau ir “lengvesni”, vizualiai neužgožia biuro. Kai kuriuose stalų modeliuose atramose įrengti laidų kanalai, todėl darbo vieta tampa saugi ir estetiška.
 2. Geras stalų, priedų ir pjedestalų derinamumas ir universalumas leidžia sukurti įvairias darbo vietų grupes su bet kokiu stalų skaičiumi ir bet kokia konfigūracija.
 3. Mobilūs biuro stalai ant ratukų, transformuojamieji stalai, pufai ant ratukų ir kiti panašūs baldai padeda bet kada pritaikyti biurą prie verslo poreikių.
 4. Biuro pertvaros yra būtinas baldų atributas dideliam atviram biurui. Pertvaros tarp stalų suteikia asmeninę erdvę kiekvienam darbuotojui ir gali būti pagamintos iš medžio drožlių plokštės, stiklo, aliuminio. Jos gali būti dekoruotos ryškiaspalviais audiniais, kad pagyvintų interjerą, turėti specialias lentynėles ar laikiklius dėžutėms biuro reikmenims.
 5. Biuro stalai taip pat aktyviai naudojami registratūroms įrengti ir darbo vietoms, esančioms šalia judrių praėjimų, aptverti.
 6. Sandėliavimo baldai – spintos ir biuro spintos gali sėkmingai tarnauti kaip pertvaros, dalijančios biuro erdvę į skirtingas zonas. Šių modulių galinė sienelė gali būti pagaminta iš medžio drožlių plokštės, kuri užtikrina konstrukcijos stabilumą ir estetinę išvaizdą.
 7. Pastaraisiais metais baldų pramonėje pasiteisino stalų sistemos – stalai su pertvaromis arba be jų, skirti 2, 4, 6, 8 ar daugiau darbo vietų ant vieno bendro metalinio pagrindo. Jas įsigyti yra daug pigiau nei atskirus stalus.

Atviros erdvės biuro baldai padeda sudaryti geriausias sąlygas efektyviai atlikti darbą visiems įmonės darbuotojams. Jei tinkamai suplanuosite biurą, jis visada veiks sklandžiai ir efektyviai. Taigi, jei jums reikia profesionaliai įrengti biurą, siūlome kreiptis į UAB «Baldų arsenalas». Turime didelę patirtį, profesionalius dizainerius, aukštųjų technologijų įrangą, kokybiškas medžiagas ir geriausias baldų gamybos kainas bei sąlygas.