Nusipirkti virtuvinį pagal užsakymą pagamintą stalą. Įtraukiama versija – originalus ir paprastas sprendimas

Įsigyti ištraukiamą stalą nėra lengva, atsižvelgiant į didžiulę įvairovę rinkoje. Be to, pirkėjas vienu metu turi atsižvelgti į tris pagrindinius kriterijus. Pirmiausia tai patogumas, kurį turėtų užtikrinti sėkminga ištraukiamo stalo forma ir aukštos kokybės medžiaga. Taip pat verta atkreipti dėmesį į konkretaus modelio mechanizmo savybes.

Išskleidžiamo stalo mechanizmai: pagrindinės pasirinkimo ypatybės

Jei ieškote funkcionaliausio varianto, rinkitės stalą su stumdomuoju mechanizmu. Viena vertus, tokį stalą galima pastatyti bet kokio dydžio virtuvėje. Kita vertus, jo stalviršio dydį galima padidinti vos per kelias minutes. Yra ištraukiamų stalų su šiais mechanizmais:

  • klasikiniai ištraukiami virtuvės stalviršiai. Modelio dalys pasislenka viena nuo kitos, todėl stalas turi keliomis vietomis daugiau, nei buvo iš pradžių. Tačiau ši koncepcija jau laikoma šiek tiek pasenusia;
  • vientisas stumdomas stalviršis. Paprastai elementas tvirtinamas po darbinio virtuvės stalo stalviršiu ir naudojamas kaip valgomojo vieta. Dažnai tokie stalviršiai užsakomi atskirai;
  • knygų stalas. Jie vizualiai panašūs į ankstesnį variantą, tačiau turi šiek tiek kitokias teleskopines kreipiančiąsias. Renkantis patartina iš anksto žinoti reikiamus gaminio matmenis;
  • modeliai su pakėlimo mechanizmu. Tokie gaminiai ypač gerai dera prie šiuolaikinių interjero tendencijų. Verta paminėti, kad optimalus virtuvės stalo aukštis yra apie 75 cm. Tačiau esant stalui su tokiu mechanizmu šį rodiklį galima pakeisti per kelias minutes.

Dizainas pagal užsakymą virtuvės elementų stalviršiui: kaip užsisakyti tinkamą variantą

Nepaisant to, kad daugelis parduotuvių siūlo nemažai gatavų dizainų, pirkėjas visada gali užsisakyti gaminį pagal savo brėžinį. Tai leidžia atsižvelgti į visas būtinas matmenų ir formos ypatybes. Taigi tereikia pasirinkti tinkamą dizainą, pvz:

  1. Furnitūra, deranti prie stalo dangčio. Jis  idealiai tinka mėgstantiems minimalizmą ir paprastumą. Populiariausi yra metaliniai modeliai spalvos. Pirmiausia dėl jų universalumo.
  2. Stalviršiai, pagaminti “kaip mediena”. Šie modeliai taip pat paklausūs, ypač jei pats virtuvės dizainas yra pagamintas klasikiniu stiliumi. Neabejotinas tokio modelio privalumas yra tas, kad nešvarumai nėra tokie pastebimi kaip ant kitų spalvų stalų.
  3. Šviesių atspalvių modeliai. Jie idealiai tinka “knyginiam” stalviršiui. Atsižvelgiant į tai, dizainas gali būti naudojamas kaip variantas ypatingomis progomis, o paprastomis dienomis – laikomas sulankstytas.

Rinkdamiesi konstrukciją turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į spalvą, bet ir į formą. Standartiškiausias variantas neabejotinai yra stačiakampis, o kvadratinius stalviršius klientai renkasi kiek rečiau. Tačiau šiandien gamintojai siūlo daugybę įvairių variantų, įskaitant apvalius, ovalius ir profiliuotus stalus. Tokie stumdomų stalviršių modeliai paprastai užsakomi atskirai.

Baldų įmonė UAB Baldų arsenalas specializuojasi virtuvių pagal užsakymą, įskaitant įvairius ištraukiamus ir stumdomus stalus, gamyboje. Čia galite įgyvendinti bet kokį baldų projektą. Mūsų patyrę dizaineriai ir konsultantai padės jums išsirinkti medžiagas, furnitūrą, sukurti dizainą ir gauti geriausią kainą. Garantuojame mūsų baldų kokybę ir patikimumą.