Nestandartiniai miegamojo sprendimai. Įmontuojamos pigios lovos užsakymui

Į spintą įmontuota lova yra geriausias sprendimas mažam miegamajam ar svetainei. Kartais jos netgi naudojamos namų biurui. Transformuojama lova taip pat nepakeičiama vaikų kambariuose.  Tokie modeliai gerokai sutaupo laisvos vietos ir puikiai papildo bet kokį interjerą.

Į spintą įmontuotų sulankstomų lovų techninės savybės

Sulankstoma lova turi būti tvirtai pritvirtinta prie pagrindo, nes jai tenka didelė apkrova. Dėl šios priežasties baldas gaminamas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri yra patvari ir atspari dėvėjimuisi.  Šie reikalavimai privalomi visiems modeliams.

Sulankstomą lovą sudaro šie elementai:

– tvirto rėmo, pagaminto iš metalo. Jis pagamintas iš vamzdžių, kurių skersmuo yra iki 50 mm;

– specialus mechanizmas, užtikrinantis tylų lovos pakėlimą ir nuleidimą;

– skersinių sistema, kuri atlieka lovos atramos funkciją;

– ištraukiamos kojos;

– diržai patalynės komplektui tvirtinti.

Šiandien gamintojai siūlo gana platų įmontuojamų lovų asortimentą. Renkantis tokius baldus, verta atsižvelgti į jų komplektaciją: kai kuriuose mazguose nėra čiužinio – jis įsigyjamas atskirai. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į jo storį: jis turėtų būti ne didesnis kaip 23 cm. Priešingu atveju, transformatorius visiškai neužsidarys, kai bus vertikalioje padėtyje.

Įmontuojamų lovų atmainos, priklausomai nuo tvirtinimo tipo

Modeliai vienas nuo kito skiriasi tvirtinimo mechanizmu. Pagal veikimo principą lovos skirstomos į:

1.        Jų pagrindą sudaro pneumatinės spyruoklės.

2.        Pasukamos – sulankstomos. Baldai pasisuka 180 laipsnių kampu dėl vyrių, kurie yra tvirtinimo mechanizmo pagrindas.

3.        Išskleidžiamieji. Tokią lovą galima pasukti, sulankstyti, išstumti iš spintos ritinėlių pagalba.

4.        Kombinuotas. Tai daugiafunkcinis transformeris, kurį gali sudaryti spinta su staliuku, lova ir stalčiai.

Kėlimo mechanizmų tipai

Įmontuojamoms lovoms gaminti naudojami šie kėlimo mechanizmai:

– Rankiniai. Jis varomas suaugusio žmogaus pastangomis.

– Spyruoklinis. Skiriasi naudojimo paprastumu. Jo pagrindą sudaro susuktos spyruoklės, kurios padeda pakelti lovą be didelių fizinių pastangų (garantijos laikotarpis – 5 metai).

– Dujinis mechanizmas. Jis brangesnis už ankstesnius variantus, tačiau juo gali naudotis net paauglys. Pakėlimas atliekamas dėl amortizatorių. Gaminio kaina priklauso nuo lovos dydžio ir čiužinio svorio (garantija – 10 metų).

Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” gamina visų rūšių baldus, įskaitant sudėtingas įmontuojamas lovas pagal užsakymą pagal individualų kliento projektą. Norėdami įsigyti lovą užsakymu pigiai, kreipkitės į mūsų dizainerius, kurie suplanuos jums geriausią kokybės ir kainos variantą. Su UAB “Baldų arsenalas” konsultantais galite susisiekti paskambinę svetainėje nurodytais kontaktiniais telefonais arba pasinaudoję atsiliepimų forma.

UAB “Baldų arsenalas” garantuoja savo baldų kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.