Naujos stilingos virtuvės dizaino tendencijos

Virtuvė yra vienas sudėtingiausių buto dizaino kambarių. Šios patalpos baldus turėtų kurti patyrę dizaineriai, kurie seka šiuolaikinius pokyčius ir technologijas šioje srityje. 

Taigi, išanalizavus dabartines tendencijas ir populiarias dizaino technikas, galima teigti, kad šiuolaikinės tendencijos laikosi minimalizmo principo, be išgalvotų dekorų, akcentuojant natūralias ekologiškas medžiagas ir tekstūras.

Šių metų virtuvės dizaino tendencijos

 Kuo mažiau virtuvė bus panaši į save, tuo madingesnė ji taps. Idealu, jei baldai yra visiškai nematomi. Sienų apdailą ir fasado apdailą galite rinktis iš kuo panašesnių medžiagų ir atspalvių. Pavyzdžiui, puikiai tiks akmens faktūra, universali balta spalva arba dekoratyvinis tinkas ir betono fasadai. Minimalus dekoracijų kiekis, jokių plokščių ir įmontuota lakoniška buitinė technika – voila, jūsų nematoma moderni virtuvė paruošta.

Dizaineriai vieningai skelbia, kad minimalizmas peržengė interjero stiliaus ribas ir tapo miestiečių gyvenimo būdu. Atsisakyti visko, kas nereikalinga, vardan maksimalaus funkcionalumo – viena pagrindinių šių metų tendencijų. Tai pasakytina ir apie virtuvės atnaujinimą, ir apie jos apipavidalinimą.

Rinkitės lakonišką apdailą, stenkitės vengti ryškių raštų ir daugybės įvairių aksesuarų matomose vietose. Įkvėpimo semkitės iš mados dizainerių interjerų nuotraukų. Mažoje virtuvėje ši taisyklė taikoma dažniausiai. Rinkitės įmontuojamus prietaisus, venkite furnitūros, o baldai tegul būna paprasti, lygaus paviršiaus.

Ekologiškos tendencijos

 Naujos stilingos virtuvės dizaino tendencijos – tai daiktai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų, žemės ūkio produktai ir maksimalus dėmesys natūralumui – ekologiškas stilius yra savo populiarumo zenite.

Norėdami sukurti madingą interjerą, naudokite neutralią spalvų paletę ir pagrindines apdailos medžiagas: dangaus mėlyną, gaiviai žalią atspalvį. Jos gali būti prisotintos uogų atspalvių arba ryškiai geltonos, primenančios vasaros saulę. Rinkitės baldus iš natūralių medžiagų, iš kurių universaliausios yra medis ir akmuo. Nepamirškite tekstūrų: lininės staltiesės ir užuolaidos, gyvi augalai moliniuose vazonuose ir džiuto kilimas ant grindų. Tinkami aksesuarai – tai interjero prieskonis.

Matinė fasadų tekstūra

Plačiai paplitęs įsitikinimas, kad fasadai labai greitai purvini. Ir tai priklauso ne nuo spalvos, o nuo tekstūros, pavyzdžiui, ant blizgaus paviršiaus aiškiai matysis pirštų atspaudai. Todėl tokių fasadų vis dažniau atsisakoma ir jie keičiami matiniais. O tie, kurie nenori gaišti laiko valymui, turėtų atkreipti dėmesį į specialias purvą atstumiančias baldų dangas.

Virtuvės baldų gamyba su linijos išdėstymu ir virtuvės sala

Linijinis, o ne L formos komplektas – tai vėlgi duoklė minimalizmui. Tinkamiausias baldų išdėstymas yra sala ir spintelės, išrikiuotos tiesia linija palei sieną. Net jei turite mažą pėdsaką, neskubėkite atsisakyti salos išdėstymo, taip galite net pagerinti patalpos ergonomiką. Idealu į salą įmontuoti kriauklę, o priešais pastatyti kaitlentę.

Modernūs ploni stalviršiai

 Renkamės storus stalviršius, pasąmoningai manydami, kad jie patvaresni. Tačiau jei vadovausitės sveiku protu, galite drąsiai atsisakyti klasikinio stalviršio ir rinktis plonesnį – tereikia pasirinkti tinkamą medžiagą. Labai patvarūs modeliai gaminami iš granito arba porcelianinės keramikos, o stiklas puikiai tinka šviesiam interjerui.

Itin paprasti fasadai

 Vietoje spintelių galite įrengti atvirą lentyną dekoratyviniams indams arba palikti tuščią erdvę. Spintelėms skirtos rankenėlės taip pat prarado savo aktualumą. Jos užleido vietą paslėptai durelių atidarymo sistemai paspaudžiant mygtuką. Taip fasadai atrodo solidžiau, rankenėlės nekaupia nešvarumų ir neatkreipia nereikalingo dėmesio.

Įmonė UAB “Baldų arsenalas” pagal individualų užsakymą gamina bet kokio stiliaus prašmatnius baldus iš bet kokių šiuolaikinių medžiagų. Skambinkite mums telefonu: +370 637 66669. Mielai padėsime jums suprojektuoti ir išmatuoti būsimus baldus. UAB “Baldų arsenalas” garantuoja kokybę, padorų aptarnavimą ir sąžiningą kainą.