Nauji virtuvės baldai

Atnaujinti virtuvę nebūtinai reiškia viską keisti iš esmės. Nemaža dalis žmonių renkasi renovuoti, perdažyti senus virtuvės baldus arba keisti tik tam tikras detales virtuvėje – plyteles, grindų dangą, dekoracijas, papildyti virtuvę lentynomis ar virtuvės aksesuarais. Visa tai puikiai pasitarnauja atnaujinant vituvę, bet su sąlyga, kad virtuvės baldai yra neblogos būklės. Visgi jei virtuvės baldai jau pasenę ir nebeatrodo estetiškai, vertėtų apsvarstyti įsigyti naujus virtuvės baldus.

Ar man reikalingi nauji virtuvės baldai?

  • Gerai apžiūrėkite savo norimos atnaujinti virtuvės baldus. Ar spintelės tvirtos ir neblogai išsilaikiusios? O gal jos kliba ir yra prastos būklės? Vos klibančias spinteles galima lengvai priveržti, esant reikalui, ir perdažyti. Tačiau jei matote, kad spintelės savo laiką jau atgyveno, ieškokite naujų, kokybiškų virtuvės spintelių.
  • Patikrinkite, ar spintelės nėra išsipūtusios. Dažniausiai tai nutinka dėl nuolat ant baldų paviršiaus besikaupiančios drėgmės. Spintelės arba stalviršiai išsipučia, sueižėja arba atšoka. Tokiu atveju Jums neabejotinai reikės keisti virtuvės baldus.
  • Patikrinkite, ar spintelėse nėra puvėsio. Ypač jei tai mediniai baldai. Kovoti su puvėsiu labai sudėtinga. Lengviau užkirsti kelią jam neįsimesti, nei įsimetus juo atsikratyti. 
  • Sąžiningai atsakykite sau į klausimą: ar šioje virtuvėje aš jaučiuosi gerai? Jei atsakymas neigiamas, ieškokite to, kas gražu akiai ir malonu širdžiai.

Naujų virtuvės baldų privalumai

Virtuvės baldai neabejotinai yra svarbiausia virtuvės dalis. Lubos ar grindys tėra tik dėlionės rėmai, o virtuvės baldai – esmė, atskleidžianti, kokia ir apie ką yra virtuvė. 

Kodėl nauji virtuvės baldai yra geriausias sprendimas atnaujinant savo virtuvę? Galima būtų išskirti keletą aspektų.

  • Daugiau funkcionalumo. Ieškantys naujų baldų visuomet renkasi funkcionalumą. Funkcionali virtuvė reiškia, jog visi daiktai virtuvėje turės tinkamą vietą, o darbas virtuvėje šeimininkams vyks sklandžiai ir greitai. Geras virtuvės baldų išdėstymas leidžia lengvai judėti ir viską greitai pasiekti, o talpios ir ergonomiškos spintelės patogiai talpina ivairius reikmenis ir užtikrina tvarką bei estetiką. 
  • Interjero dizaino tobulinimas. Virtuvės baldai beveik visuomet užima didžiąją virtuvės dalį, todėl būtent jie lemia patalpos stilistiką ir estetiką. Naujais virtuvės baldais galima sukurti naują, daug tobulesnį virtuvės dizainą, atsižvelgiant į individualias vizijas.
  • Klasė ir kokybė. Nauji baldai visuomet kelia įspūdį ir kuria prabangos, aukštos klasės įvaizdį. Maža to, nauji baldai kelia ir bendrą nekilnojamojo turto vertę. Tai ypač aktualu tiems, kas ketina nuomoti ar parduoti butą / namą.