Namų virtuvės baldai. Pakabinamos virtuvės lentynos

Kalbėdami apie virtuvę, dauguma iš mūsų įsivaizduoja gana gremėzdišką komplektą su apatinėmis ir viršutinėmis spintelėmis. Jos jau įrodė savo praktiškumą ir erdvumą. Tačiau atviros lentynos virtuvėje taip pat gali suteikti interjerui lengvumo ir naujumo. Jos gali būti naudojamos vietoj viršutinių sekcijų ir kartu su jomis.

Lentynų, kaip svarbaus namų virtuvės baldų elemento, tipai

 Virtuvės lentynos gali būti atviros arba uždaros, paprastos ir su įvairiais funkciniais priedais. Pagrindiniai jų tipai yra šie:

  1. Atviros sieninės virtuvės lentynos yra lengvos, jas lengviausia pagaminti ir sumontuoti. Viena vertus, jos reikalauja tvarkingumo ir reguliaraus drėgno valymo. Šią problemą gali padėti išspręsti galingas gartraukis. Kartu turite daugiau dizaino galimybių. Pastatykite gėlių vazose, gražių indų ir kitų dekoracijų. Šis sprendimas idealiai tinka nedideliam kambariui ar studijos tipo butui, nes jums nereikia papildomos vietos atidaryti priekinę dalį. Kad iš eilės padėtos lėkštės nenukristų, virtuvės lentynose indams montuojamos skersinės sijos.
  2. Uždaros lentynos išsiskiria tuo, kad turi sieneles (nugarinę ir šoninę), taip pat varstomas arba stumdomas dureles. Iš tikrųjų tai yra pailga spintelė. Visas turinys paslėptas nuo smalsių akių. Privalumai akivaizdūs – tai laiko taupymas valant ir galimybė sulankstyti daiktus taip, kaip norite, o ne taip, kaip turėtų būti estetiška. 
  3. Kampinės lentynos mažo ploto virtuvėje yra būtinos. Jos yra kompaktiškos ir leidžia gerai išnaudoti atitinkamą erdvę, kuri netinka kitiems baldams. Virtuvės kampinė lentyna gali būti atvira ir uždara, vieno ir kelių lygių, stačiakampė ir trikampė. Ji dažnai statoma virš sofos arba minkšto kampo.
  4. Modulinės lentynos – tai tam tikras konstrukcinis rinkinys, sudarytas iš skirtingų dydžių ir formų elementų. Juos derinate savo nuožiūra ir keičiate priklausomai nuo poreikių. Apatinės pakopos tarnauja kaip atrama viršutinėms. Tai gali būti dekoratyvinės lentynos su priedais arba visavertės laikymo sistemos. Jos taps tikru interjero akcentu.
  5. Su įmontuotais stalčiais. Tokios virtuvės lentynos puikiai dera su kitų tipų lentynomis. Jei tvarka yra jūsų prioritetas, įsirenkite atskirus stalčius tam tikriems daiktams: prieskonių, grūdų ir makaronų dėžutėms, stalo įrankiams, servetėlėms ir rankšluosčiams. Originaliai atrodo skaidraus stiklo stalčiai. Skirtingai nei uždaros spintelės, kurios siaurina patalpą, nedidelės slankiojančios “ląstelės” padaro ją erdvesnę.  
  6. Su foniniu apšvietimu. Apšvietimas vienu metu atlieka 2 funkcijas: dekoratyvinę ir funkcinę (papildomas darbo zonos apšvietimas). Šiam tikslui naudojamos LED juostelės arba prožektoriai.  

UAB “Baldų arsenalas” yra pirmaujanti ir gerą vardą turinti nestandartinių virtuvės baldų gamintoja Vilniuje. Mes ne tik gaminame aukštos kokybės nestandartinius baldus, bet ir siūlome puikų aptarnavimą: projektavimo paslaugas, gatavų baldų pristatymą ir montavimą.