Modulinių svetainės baldų išdėstymo taisyklės

Tinkamai sutvarkyta gyvenamoji erdvė – tai raktas į patogią viešnagę. Moduliniai baldai padės harmoningai pabrėžti erdvę, sukurti jaukumą ir kartu stilingą svetainės aplinką. Pagrindiniai šiuolaikinių gamybos tendencijų bruožai – funkcionalumas, erdvumas, patogumas ir estetinis patrauklumas.

Svetainės baldus gali sudaryti įvairūs elementai. Pagrindinės jų grupės yra šios:

            – spintos ir komodos;

            – įvairaus dydžio spintos ir lentynos;

            – įvairių modifikacijų plokštės ir lentynos;

            – modulinės sofos.

Moduliniai baldai gali būti įvairių stilių ir dydžių, priklausomai nuo dizaino projekto. Tai struktūra, sudaryta iš atskirų blokų, kuriuos galima laisvai pertvarkyti.

Baldų išdėstymas svetainėje priklauso nuo kambario konfigūracijos ir dydžio. Yra šie pagrindiniai išdėstymo tipai: linijinis, kampinis ir U formos.

Linijinis. Tai elementų išdėstymas palei sieną. Tai dažniausiai pasitaikantis ir gana patogus variantas. Tai leidžia sutaupyti kuo daugiau laisvos vietos.

Kampas. Toks svetainės baldų išdėstymas leidžia protingai išnaudoti vadinamąsias “mirusias zonas”, šiuo atveju – kampus, kurie negali būti naudojami kitiems tikslams. Įsigiję kampinius modulius galėsite efektyviai ir stilingai išnaudoti kampinę erdvę. Kaip tokie elementai dažnai naudojamos kampinės spintelės ir pieštukinės. Jų privalumas – erdvumas. Kadangi kampinės spintelės yra pakankamai gilios, jose galite laikyti didelius daiktus.  Kampinės sofos arba televizoriaus stovai taip pat dažnai statomi kampe. Dideliuose gyvenamuosiuose kambariuose kampiniai baldai dažnai naudojami erdvei padalyti į zonas ir sukurti gražų interjerą.

U formos.  U formos modulinis baldų išdėstymas svetainėje bus geras pasirinkimas tiems, kurie turi daug daiktų. Jame galima įrengti nemažai skirtingų skyrių. Tokie baldai dažniausiai skirti dideliems kambariams, nes užima pakankamai vietos. Mažuose gyvenamuosiuose kambariuose toks išdėstymas nėra pageidautinas.  

Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo pakabinami baldai. Tai gali būti pakabinamos spintelės su uždaromis arba atviromis lentynomis, atskiros lentynos ir spintelės. Jie labai stilingai ir moderniai atrodo derinami su žemomis grindų spintelėmis ar pieštukinėmis.

Norint turėti šaunų kambarį, rekomenduojama nestandartiškai derinti skirtingo aukščio modulius. Tai pabrėš interjero rafinuotumą. 

Kur užsisakyti kokybiškų pigių svetainės baldų

“Baldų arsenalas” yra pirmaujanti aukštos kokybės nestandartinių baldų gamintoja Lietuvoje. Siūlome ne tik baldų gamybos, bet ir projektavimo, pristatymo ir montavimo paslaugas. Pas mus dirba talentingi ir patyrę specialistai, kurie patenkins bet kokią kliento užgaidą. Mūsų baldai visada yra ne tik kokybiški, bet ir nebrangūs. Susisiekite su mumis telefonu + 370 637 66669 ir mes suteiksime išsamią konsultaciją bei suderinsime susitikimo su dizaineriu datą ir laiką, kad galėtume atlikti matavimus.