Modernūs vaiko kambario baldai

Tėvų užduotis – sudaryti kuo patogesnes sąlygas vaikui jaustis tikru savo kambario šeimininku. Patogiame ir jaukiame kambaryje, apstatytame gražiais, patogiais minkštais krėslais, naktiniais staliukais, spinta ir lova, stalu, vaikas mielai ilsėsis, pramogaus, skaitys, mokysis ir žais su draugais.

Specialistai rekomenduoja vaikui augant kas 5 metus atnaujinti vaikiškus baldus. Tačiau ne kiekviena šeima gali sau leisti tokią prabangą ir visiškai pakeisti baldus, todėl dabar populiarūs baldų modeliai, kuriuos galima pritaikyti vaikui augant. Transformuojamiems baldams priskiriamos lovos, stalai ir rašomieji stalai, kėdės, kurių aukštį ir ilgį prireikus galima padidinti. Be to, tokie vaikų baldų elementai puikiai atlieka papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, transformuojamą stalą galima paversti ne tik rašomuoju stalu, bet ir komoda, o lovą galima lengvai išskaidyti į kelias funkcines dalis ir ji vienu metu gali būti lova, stalas ir spinta.

Patarimai renkantis baldus – transformerius vaikų kambaryje

            1.        Baldų išskleidimo procesas turi būti saugus, paprastas ir suprantamas pagrindiniams naudotojams – vaikams. Todėl rinkitės lengvai valdomus stumdomuosius mechanizmus, turinčius gerą galutinį tvirtinimą.

            2.        Siekdami transformacijų skaičiaus, nepamirškite, kad kuo jų daugiau, tuo greičiau baldas suges.

            3.        Korpusiniai baldai yra nejudantys, t. y. atsitiktinio smūgio atveju jie neatšoka. Todėl spintų, lovų, stalų ir naktinių staliukų kampai turėtų būti užapvalinti, o kur reikia – su minimaliais išsikišimais.

            4.        Patartina vengti sulankstomų lovų, geriau rinktis paslėptą variantą, kuriame įrengtas aukštos kokybės ortopedinis čiužinys (vaikams rekomenduojama naudoti standžius modelius).

            5.        Nustatykite didžiausią sulankstomų elementų, ypač lovos, apkrovą – ji gali netikti didesnio svorio vaikui.

            6.        Vadovaukitės bendromis taisyklėmis renkantis baldus vaikų kambariui – nespekuliuokite pernelyg ryškiomis spalvomis, kurios gali sukelti pernelyg didelį susijaudinimą prieš miegą, laikykitės vienos gamos, pirmenybę teikite natūralioms medžiagoms.

Kodėl nereikėtų pirkti pigių baldų vaiko kambariui

Svarbiausi reikalavimai vaikų baldams yra ekologiškumas ir saugumas. Kaip gali būti pigios natūralios medžiagos, patvari ir kokybiška furnitūra, gerai apgalvotas baldų funkcionalumas ir patikimos tvirtinimo detalės bei dalys? Žinoma, galite nusipirkti pigų komplektą parduotuvėje, tačiau tokie baldai paprastai ilgai netarnauja ir atrodo bendriniai. Be to, dažniausiai pigūs baldai gaminami iš nekokybiškų medžiagų, impregnuotų vaikams kenksmingomis medžiagomis ir klijais.

Todėl verta kreiptis į patikimą gamintoją, kuris palaiko tiesioginį, atvirą ryšį su klientu ir gali tiesiogiai pateikti reikiamą informaciją bei medžiagų, furnitūros ir kokybės rodiklių sertifikatus.

Baldų įmonė UAB Baldų arsenalas jau daugelį metų gamina aukštos kokybės vaikiškus baldus. Patyrę UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai ir konstruktoriai padės jums atlikti reikiamus matavimus ir parengti baldų projektą atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir reikalavimus. Dėl modernių gamybinių patalpų ir kvalifikuotų darbuotojų atliekame bet kokio sudėtingumo užsakymus. Gaminių gamybai naudojamos tik saugios ir kokybiškos medžiagos. Įmonė suteikia prekių kokybės garantiją.