Modernūs svetainės baldai pagal užsakymą. Įvairios galimybės.

Šiuolaikinis gyvenamasis kambarys susijęs su tam tikro tipo baldų ir aksesuarų pasirinkimu. O kad interjeras būtų ne tik gražus, bet ir patogus, kad jame būtų patogu gyventi ir galėtumėte patogiai susidėti visus reikalingus daiktus, reikės pasirinkti keletą būtinų jo atributų. 

Šiuolaikiniai moduliniai svetainės baldai, arba kas konkrečiai turėtų atsirasti šiame kambaryje? 

  1. Pirmas dalykas, be kurio negalima apsieiti gyvenamajame kambaryje, yra stelažaiJis gali būti grafinis arba asimetriškas, puikiai atrodo modeliai, primenantys nuožulnias bičių korio šakeles su atsitiktinai išdėstytomis sekcijomis. Juose galima išdėlioti knygas ir įvairiausius dekoratyvinius elementus, gaunant originalią, nestandartinę kompoziciją. Tokia modulinė siena gali būti gana masyvi arba erdvi, arba tai gali būti nesvarus statinys su minimalia funkcine apkrova. 
  2. Vietoj lentynos arba kartu su ja galite naudoti tradicinę spintą. Madingų baldų gamintojai siūlo daugybę modelių, kuriuose derinamos kelių rūšių medžiagos ar atspalviai, todėl gaminiai atrodo brangūs ir elegantiški. 
  3. Atkreipkite dėmesį, kad stelažų ar spintelių lentynos gali būti atviros arba uždaros, tačiau geriausiai atrodo tie modeliai, kuriuose lentynos yra pakaitomis. Taip išvengsite detalėmis perkrautos erdvės arba nuobodžios lygios drobės. 
  4. Didelei svetainei galite rinktis stalą. Tai gali būti didelis, valgomojo arba kavos staliukas. Gerai, jei jis gali būti išskleidžiamas, kad galėtumėte patogiai apgyvendinti svečius, arba turi įmontuotą laikymo sistemą – stalčių. 

Šiuolaikiniai svetainės baldai: kokios dizaino detalės vaidina pagrindinį vaidmenį juos renkantis? 

Modernūs baldai svetainei pagal užsakymą turi savo išskirtinių bruožų, įskaitant toliau išvardytus: 

  • spalvinė gama. Spalvų pasirinkimas šiuo atveju beveik neribotas. Svarbiausia pasirinkti tarpusavyje derančius atspalvius;
  • praktiškumas. Modernūs baldai turi būti patogūs, lengvai prižiūrimi ir funkcionalūs. Todėl paprastai juose būna laikymo sistemos, nedidelės rankenėlės, įmontuojami elementai, kurie naudojami tik tada, kai reikia, ir neužima daug vietos;
  • neutralumas. Modernių baldų stilius turėtų būti toks, kad jie tarnautų kaip fonas, leistų dėti akcentus, bet “neperjungtų” viso dėmesio į save. Dar vienas išskirtinis bruožas – jis neturėtų būti per aukštas ar dekoruotas tūriniais elementais – raižiniais ar vitražais, todėl visą sieną užimančią spintą reikėtų palikti klasikiniams kambariams, tik lengvumas ir lengvumas turėtų būti pagrindiniai tokio interjero bruožai;
  • medžiagos. Tokio dizaino baldus geriau rinktis iš MDF, stiklo ir plastiko. Taip dizainas atrodys natūralus ir kilnus. Retais atvejais leidžiami metaliniai elementai, tačiau juos reikėtų rinktis gana atsargiai. 

Peržiūrėję paruoštų dizaino projektų nuotraukas, tikrai išsirinksite variantą, kuris pateisins jūsų svajonių svetainės lūkesčius. Kataloguose pateikiama daug gerų šiuolaikinių kambario baldų dizaino idėjų, todėl su šia užduotimi susidorosite. Šiuolaikiniai moduliniai svetainės baldai – tai platus unikalių modelių asortimentas, pasižymintis įspūdingu dizainu, neįprastu medžiagų pasirinkimu ir dideliu dėmesiu gaminių funkcionalumui. Taigi nedvejodami apsispręskite juos įsigyti savo namams, juolab kad gamintojai nenustoja mūsų džiuginti stilingais naujais gaminiais. 

O jei norite, kad nestandartiniai baldai būtų pagaminti pagal jūsų užsakymą, tuomet nedvejodami kreipkitės į UAB baldų įmonę “Baldų arsenalas”. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba pagal individualų projektą. Mūsų specialistai padės Jums atlikti reikiamus matavimus, parengs kokybišką baldų projektą ir patars visais klausimais (matmenų, medžiagų, kainos, geriausio funkcionalumo ir t. t.). Paskambinkite mums arba palikite užklausą svetainėje, ir mes garantuotai pagaminsime jums geriausius baldus.