Modernus interjero dizainas

Interjero dizainas – tai butų, namų, kambarių ir kitų gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų projektavimo menas. Tai taip pat yra architektūrinė ir meninė namų interjero puošmena, kuri suteikia estetinį elementą, žmogaus komfortą ir lemia funkcinę patalpos paskirtį. Tinkamas erdvės paskirstymas ir išdėstymas taip pat yra interjero dizainas.

Modernus buto interjero dizainas

Dizainas, kaip ir daugelis kitų sričių, priklauso nuo mados tendencijų. Nuolat keičiasi atspalvių ir tekstūrų, linijų ir formų, dekoro tipų ir apdailos pasirinkimas. Tai palengvina naujų šiuolaikinių medžiagų, technologijų, įrangos, kurios mūsų amžiuje sparčiai vystosi ir keičiasi, atsiradimas. XXI a. buto interjero dizainas turėtų atspindėti įdomiausius ir patogiausius dinamiško gyvenimo sprendimus.

Taigi apžvelkime šiuolaikines interjero dizaino tendencijas.

Spalvos. Šiandien vis daugiau dizainerių renkasi ryškias, sodrias spalvas. Svarbiausia, kad visko būtų saikingai. Neturėtų būti per daug ryškių spalvų. Tamsiai žalia, tamsiai mėlyna arba purpurinė spalva ir toliau išlieka tarp geriausiųjų. Pastelinių spalvų mėgėjams dizaineriai taip pat turi šaunių sprendimų. Pastaruoju metu pilką spalvą pakeitė šviesios ir tamsios spalvos triufelių spalva.

Medžiagos. Ekologiškų medžiagų era grįžta. Ekologinės tendencijos įgauna vis daugiau šalininkų. Šiuo metu aktualiausi yra šie gaminiai: akmuo, stiklas, medis, metalas, rotangas, kamštiena ir kt. Pagrindinė dizaino tendencija – mažinti sintetinių medžiagų kiekį.

Formos žaidimas. Jei anksčiau buvo populiarios lygios, aiškios formos, tai dabar vis dažniau pasitaiko variantų, kai būstą puošia apvalūs ir pusrutulio formos daiktai, detalės, baldai. Jie puikiai dera su aštriais kampais: kvadratu, stačiakampiu, rombu. Interjerą pagyvinti padės asimetrijos kontrastai.

Baldai. Senoviniai baldai nepraranda savo mados ir populiarumo mūsų laikais. Praėjusių šimtmečių interjero elementus galima puikiai pritaikyti tokiuose dizaino stiliuose kaip loftas, modernas ar minimalizmas. Natūralaus medžio baldai su metalo, kaltinio ar stiklo elementais taps bet kokio interjero puošmena.  Be abejo, kavos staliukai, pufai ar pupų maišai suteiks kambariui nuotaikos.

Baldų gamybos įmonė UAB “Baldų arsenalas” padės jums sukurti baldus, kurie puikiai derės prie jūsų namų dizaino koncepcijos. Bet kokio stiliaus, bet kokio dydžio, spalvų ir medžiagų – viską pagaminsime tobulai.  Įmonė gamina svetainės, prieškambario, miegamojo ir vaikų kambario, virtuvės ir vonios kambario baldus. Čia galite užsisakyti baldus visam namui ar butui pagal individualų užsakymą. Viską atliekame kokybiškai ir už puikią kainą.