Modernios virtuvės. Savybės ir privalumai

Modernaus stiliaus virtuvės komplektai turi gerbėjų ne tik tarp jaunų žmonių. Šis stilius interjere reiškia patogumą ir praktiškumą. Minimalus nereikalingų detalių kiekis, lengva priežiūra, naujoviškų medžiagų naudojimas ir lakoniškos formos – tai išskirtiniai modernių baldų bruožai. Jis puikiai tinka tiek studijos tipo butui ir nedideliems kambariams, tiek erdviai virtuvei užmiesčio name. Baldų paprastumo ir funkcionalumo mėgėjai mieliau renkasi pirkti modernias virtuvės. Jos išsiskiria ypatinga kūrybinga išvaizda, tvarkingumu, santūrumu ir kuklia elegancija.

Modernaus stiliaus virtuvės harmoningai derės prie interjero, įrengto pagal skandinavišką ir minimalistinį dizainą, taip pat modernaus, aukštųjų technologijų ir lofto stiliaus. Galite užsisakyti virtuvių su unikaliais individualiais elementais. Jie išdėstomi palei sieną, tai ypač tinka mažiems kambariams ir senų namų virtuvėms. Yra virtuvės komplektų, kurie montuojami palei dvi sienas, racionaliai išnaudojant kampinę erdvę. Šiuolaikinėse virtuvėse numatyta įmontuotų prietaisų vieta ir patogus virtuvės prietaisų naudojimas.   

Būdingi modernios virtuvės bruožai – paprastos geometrinės formos, viršutinių ir apatinių karnizų, baliustradų ir piliastrų nebuvimas. Daugiausia dėmesio skiriama fasadų medžiagoms. Vertikalūs fasadai paprastai yra mažesni už horizontalius paviršius. Stalai ir kėdės gaminami iš medžiagų, kurios savo tekstūra ir spalva dera su kitais baldais. 

Modernaus stiliaus virtuvės baldų privalumai

Įsigydami modernią pagal užsakymą pagamintą virtuvę, pirkėjai įgyja begalę galimybių ir privalumų – pažangių technologijų, madingų dizaino tendencijų, gausybę spalvinių sprendimų ir netikėčiausių medžiagų derinių. Galite rinktis baldų komplektą, kurio spalvinė gama dera su sienų apdaila ir buitine įranga, arba žaisti kontrastais. Galima pasirinkti spalvą, kuri vizualiai padidintų mažą kambarį.

Didelis šiuolaikinės virtuvės privalumas – galimybė rinktis tiek natūralias, tiek sintetines medžiagas jos gamybai. Yra platus furnitūros, fasadų dangų ir stalviršių pasirinkimas. 

Gaminant tokius baldus visapusiškai naudojami naujausi inovacinių technologijų pasiekimai, kurių taikymas leidžia juos padaryti patogius ir praktiškus. Tai gali būti tandeminės dėžės, chromuoti krepšiai ir elektrinės durų atidarymo sistemos. Aukštos kokybės furnitūra užtikrina lengvą stalčių stumdymą ir tylų spintelių durelių atidarymą. Nereikalingų detalių nebuvimas palengvina produktų priežiūrą.  

Geriausias šiuolaikines virtuves gamina UAB baldų įmonė “Baldų arsenalas”. Specialistų profesionalumas, tik kokybiškos medžiagos ir furnitūra, aukštųjų technologijų įranga, ilgaamžiai unikalūs baldai ir puikus aptarnavimas – tai išskirtiniai mūsų įmonės bruožai.