Modernios virtuvės pagal užsakymą – komponentai ir priedai

Be modernių priedų jūsų virtuvė nebus tokia jauki ir racionaliai panaudota. O erdvės niekada nebūna per daug. Juk būtent virtuvėje reikia sutalpinti daugybę daiktų ir įrangos.

Kad virtuvė būtų patogi, rekomenduojame nuspręsti, kokie komponentai užtikrins patogų buvimą virtuvėje. Kriauklės, ištraukiami krepšiai, indų džiovintuvai, turėklų sistemos – tai virtuvės reikmenys, kuriuos turėtų turėti kiekvienas. 

Siūlome jums trumpą kai kurių virtuvės priedų apžvalgą:

  1. Turėklų sistemos – tai vamzdinės konstrukcijos, kurios yra ir paprastos, ir daugiafunkcinės. Ši sistema leidžia gerokai sumažinti stoglangių ir apatinių virtuvės modulių apkrovą. Turėklų sistemų įrengimas puikiai tinka virtuvėse, kuriose svarbu, kad būtiniausi prietaisai ar indai visada būtų po ranka matomoje vietoje. Be to, turėklų konstrukcijos suteiks estetikos bendrai virtuvės išvaizdai, nepriklausomai nuo interjero stiliaus.
  2. “Cargo” virtuvei. Tai vieno arba kelių lygių konstrukcija, skirta įvairiems virtuvės prietaisams laikyti. Tai yra “cargo” yra bendrinis pavadinimas, kuris gali apimti kelias sąvokas. Pavyzdžiui, tinkleliai siauroms virtuvės spintelėms arba tinkleliai gėrimams buteliuose laikyti. Jie skirstomi pagal tvirtinimo vietą (šoniniai – siauroms konstrukcijoms, apatiniai – plačioms), taip pat pagal pagaminimo medžiagą: nerūdijantis plienas arba emaliuota metalinė tvirta viela.
  3. Indų džiovintuvai yra dviejų lygių konstrukcijos, pagamintos iš plieno, plastiko arba metalinės vielos. Sėkmingiausias variantas – nerūdijančio plieno džiovyklė. Ji nekeičia savo išvaizdos daugelį metų.
  4. Ištraukiami krepšeliai gali gerokai pagerinti modernios virtuvės patogumą. Ištraukiami krepšiai idealiai tinka montuoti į spintelės, kurių korpuso plotis nuo 400 iki 900 mm. Juose įrengtos specialios patikimos teleskopinės rutulinės kreipiančiosios. Kai kurie modeliai gali išlaikyti 20-30 kg vienos lentynos svorį.
  5. Priedai barams (laikikliai stiklinėms, buteliams, krepšiai) – būtini virtuvėje, kurioje yra atskira barui skirta zona (baro prekystalis, sala). Visi vamzdžiai, lentynos ir kiti komponentai turi būti padengti patikima danga, kuri apsaugotų juos nuo korozijos ir suteiktų šventišką bei estetišką išvaizdą.     

UAB “Baldų arsenalas” gaminamos modernios virtuvės kaina.

UAB “Baldų arsenalas” baldų įmonė jau daugiau kaip 20 metų gamina nestandartinius išskirtinius nestandartinius baldus pagal užsakymą. Per tuos metus sukaupta materialinė ir techninė bazė, užmegzti ryšiai su garsiausiais medžiagų ir komponentų tiekėjais. Mūsų specialistai ir meistrai turi daug patirties ir žinių baldų gamybos srityje. Visa tai leidžia įmonei išlaikyti maksimalų gamybos efektyvumą, todėl mūsų gaminių savikaina leidžia išlaikyti priimtinas kainas. Be to, UAB “Baldų arsenalas”, kaip gamintojas, į kainą neįskaičiuoja jokių komisinių ar papildomų mokesčių.