Minkšti svetainės baldai pagal užsakymą

Minkšti svetainės baldai yra labai pelningas pirkinys, nes jie ne tik suteikia interjerui patrauklumo, bet ir garantuoja komfortą bei gerą poilsį. 

Verta pažymėti, kad rinkdamiesi juos turėtumėte būti ypač atidūs: jie perkami ne vieneriems metams, o tai yra interjero elementai, leidžiantys gauti vientisą vieno ar eklektiško stiliaus kompoziciją. Todėl minkštus baldus galima drąsiai laikyti raktu į gerai apgalvotą ir gražų kambarį. 

Minkšti svetainės baldai: dizaino ypatybės ir pagrindiniai modeliai 

Atrodo, kad niekam nereikia aiškinti, kas yra minkštieji baldai. Kartu daugelis žmonių nesusimąsto apie tai, kad tam, jog baldas patektų į minkštų baldų kategoriją, jis turi atitikti keletą toliau išvardytų parametrų ir standartų: 

  • – pirma, minkštuose balduose turi būti užpildo, kuris padėtų išlaikyti formą ir užtikrintų patogumą juos naudojant. Paprastai šiuolaikiniai gamintojai pirmenybę teikia sintetinėms kompozicijoms, kurios puikiai išlaiko formą, praktiškai nėra mechaniškai pažeidžiamos, nesugeria nemalonių kvapų ir nereikalauja ypatingos priežiūros;
  •  – antra, minkšti baldai paprastai aptraukiami tekstilės medžiagomis, natūralia oda ir jos analogais. Tokios dangos garantuoja malonų pojūtį ir puikiai dera su įvairiais dekoro elementais, pavyzdžiui, pagalvėlėmis, kilimais ir lovatiesėmis. Be to, dėl naujausių technologijų jas lengva valyti nuo nešvarumų, jos nesitrina ir ilgai išlaiko pirminę išvaizdą;
  •  – trečia, nepaisant pavadinimo, šie daiktai taip pat turi standų rėmą. Jis gali būti pagamintas iš medžio, medžio drožlių plokštės arba metalo. Tačiau būtent dėl jo pati konstrukcija yra stabili, o baldai tampa patvaresni ir praktiškesni. 

Svetainės baldų pirkimas: įdomiausios ir populiariausios minkštų daiktų idėjos iš pirmaujančių dizainerių 

Pastaraisiais metais tapo labai madinga viename kambaryje maišyti kelis stilius. Dėl to erdvė tampa kūrybiškesnė ir nestandartinė, o visos mėgstamos smulkmenos sujungiamos į spalvingą kompoziciją. Todėl pagal užsakymą svetainės baldus savo namuose ar bute galite rinktis vadovaudamiesi šiuo požiūriu. Tačiau tai dar ne visos originalios idėjos, kuriomis galite pasinaudoti projektuodami savo namus. 

Štai populiariausi minkštų svetainės baldų tipai:

  1. Minkšta kampinė sofa. Puikus pasirinkimas mažam kambariui arba jei namuose dažnai renkasi didelės kompanijos. Ją galima pastatyti priešais televizorių arba prie židinio. Prie jos puikiai tiks derantis banketas. Beje, ji taip pat gali būti naudojama kaip savarankiška vieta atsisėsti arba tarnauti kaip atrama kojoms, kad bendravimas būtų dar malonesnis. 
  2. Pupelių maišo kėdė. Sunku rasti žmogų, kuris nenorėtų su trenksmu įsitaisyti ant šio dizaino stebuklo. Jie gali būti tokie skirtingi, kad lengvai “įsipaišys” ir moderniame interjere, ir art deco stiliaus kambaryje. Svarbiausia pasirinkti įspūdingą spalvinę gamą: vienspalvę arba su kokiu nors smulkiu ar stambiu raštu. 
  3. Jei pirmenybę teikiate klasikiniams sprendimams, rinkitės išskirtinį gilų fotelį įgaubtomis kojomis ir aukštu galvūgaliu arba ilgą sofą, puoštą raižiniais. Šiuo metu taip pat populiarus kalimas, tačiau jis tinka tik erdviems kambariams arba užmiesčio namams. 
  4. Paruoštas komplektas, kurį sudaro sofa ir pora fotelių, taip pat bus geras pasirinkimas svetainei. Galite rasti variantų, pagamintų pagal tą pačią spalvinę gamą ir su skirtingais raštais. Pavyzdžiui, sofa gali būti dekoruota narveliu, o foteliai gali būti paprasti arba dekoruoti gėlių raštu.  Nepamirškite ir labai paklausaus “lofto” su lakoniškais baldais. Juk jam būdingos paprastos linijos ir natūralūs atspalviai idealiai tinka bet kokiam interjerui. 

Tinkamai parinkti minkštieji svetainės baldai – puiki galimybė atnaujinti interjerą, užpildyti jį įmantriais akcentais, teisingai zonuoti ir išnaudoti turimą erdvę. Todėl ypatingą dėmesį turėtumėte skirti jo dizainui, medžiagoms ir funkcionalumui. Juk būtent dėl šių savybių galite transformuoti bet kokią erdvę ir gauti pasakiškai gražų interjerą. 

UAB “Baldų arsenalas” individualių baldų gamybos rinkoje dirba jau daugiau kaip 20 metų. Mums pasitikima, nes mūsų baldai gaminami profesionaliai, naudojant modernią įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas. Skambinkite mums telefonu +370 637 66669.