Minkšti kampai – modernus virtuves baldų elementas

Kad virtuvė būtų išties jauki ir funkcionali, reikia apgalvoti erdvės organizavimą ir pasirinkti tinkamus baldus. Sėdimoji zona virtuvėje yra populiarus būdas gražiai ir organiškai sutvarkyti valgomojo zoną. Šis pasirinkimas tinka ir mažoms, ir erdvioms patalpoms. Šie virtuves baldai dėl savo praktiškumo, gražios išvaizdos ir patogumo dabar yra labai paklausūs.    

Virtuvės kampas modernios virtuvės interjere

Anksčiau virtuvės minkštieji kampai buvo maždaug vienodo dizaino ir visada būdavo įrengti kambario kampe. Dabar, kai gamintojai sukuria vis daugiau skirtingų tokių baldų modelių, imta tolti nuo šios tendencijos. Šiuolaikinius gaminius galima įrengti ne tik kampe, bet ir pačiame kambario viduryje, po siena ar langu. Minkštus virtuvės kampus šiandien galima rasti ne tik namų virtuvėse. Daugelis restoranų ir kavinių jų pagalba kuria stilingus ir patogius interjerus.

Šis baldas yra ne tik stilingas ir patogus, bet ir funkcionalus. Daugelyje modelių po sėdyne įrengti erdvūs stalčiai, juos papildo lentynos tarp atlošų. Ši erdvė leidžia išspręsti kai kurių virtuvės reikmenų laikymo problemą. Tai padeda virtuvėje palikti daugiau laisvos vietos. 

Šiuolaikinių virtuvės kampų dizaino ypatybės

Didžiulis įvairių modifikacijų pasirinkimas leidžia išsirinkti patogiausią ir patraukliausią gaminį. Yra aiškiai apibrėžtų kampų formų, pusapvalių, U formos, modulinių, kuriuos galima išdėstyti pagal savo skonį. Moduliniai variantai yra ypač praktiški. Modulinius kampus sudaro kelios dalys. Iš jų galima sukurti savo pasirinktą formą. Yra modelių, kuriuose įrengta slankiojanti lova. Tai patogu mėgstantiems priimti svečius.

Dažniausiai virtuvės kampams naudojamos šios medžiagos: MDF, laminuota medžio drožlių plokštė, medžio drožlių plokštė. Apmušalams rinkitės dirbtinę odą, žakardą, floką. Išskirtinio dizaino modeliuose galimi šių medžiagų deriniai su natūraliu medžiu, metalu, natūralia oda ar zomša.

Virtuvės kampų privalumai

  1. Sukuriama papildoma erdvė įvairiems daiktams laikyti. Galite užsisakyti modelį su erdviais stalčiais po sėdyne arba baru po stalu. Juose galite laikyti indus, smulkius prietaisus ir pan.
  2. Efektyviai išnaudojama erdvė. Kampiniai baldai pripažįstami kaip ergonomiškiausi. Todėl viename iš virtuvės kampų galite įrengti nedidelį kampelį, kuriame visada galėsite sėdėti ir valgyti niekam netrukdydami.
  3. Papildoma lova. Nedidelio buto virtuvėje galite pastatyti transformuojamą kampą, kurį prireikus galima išskleisti ir gauti dar vieną lovą. Likusį laiką kampas bus sulankstytas ir neužims daug vietos virtuvėje.   

Modernių baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” yra pirmaujanti nestandartinių baldų gamintoja Lietuvoje. Užsiimame ne tik gamyba, bet ir bet kokio sudėtingumo ir stiliaus baldų projektavimu. Su UAB “Baldų arsenalas” konsultantais patogu susisiekti telefonu +370 637 6669, taip pat galite palikti savo kontaktus mūsų svetainėje.