Miegamojo lovos

Lova yra pagrindinis miegamojo baldų elementas. Jame žmogus ilsisi, atgauna jėgas ir atsipalaiduoja. Be to, kokybiška lova atlieka gydomąją funkciją. Todėl jo patogumas ir komfortas visuomet yra pirmoje vietoje įrenginėjant miegamąjį. Taigi nuo pat pradžių būtina nustatyti lovos vietą, jos modelį ir dydį.

Kaip pasirinkti lovą

1.        Pasirinkite lovos dydį ir formą. Pagal dydį yra šie lovų standartai: vienvietės, pusantros, dvivietės ir pagamintos pagal individualius dydžius. Šiuo atveju reikia atsižvelgti į pastato konstrukciją ir žmonių, kurie vienu metu ilsėsis miegamajame, skaičių. Lovos ilgis apskaičiuojamas pagal žmogaus ūgį + 15-20 cm + dar 10-20 cm pagalvei. Forma paprastai būna stačiakampė, nes tokia forma yra patogiausia. Tačiau pagal pageidavimą galite pagaminti ovalo, apvalios formos ir kvadrato formos.

2.        Nustatykite rėmą. Rėmai gaminami iš medžio, medžio drožlių plokštės, MDF arba faneros. Patikimiausias yra medinis rėmas. Yra šių tipų rėmeliai: 2 atraminės nugaros ir 2 plokštės šonuose; šoninės plokštės ten, kur remiamasi kojomis.

3.        Nesvarbu, ar jums reikia atlošo. Lovos su atlošu yra patogesnės, nes ant jo galima atlošti galvą. Priklausomai nuo sienos dizaino, yra variantų be nugarėlės.

4.        Papildomų funkcijų poreikis. Jei miegamojo plotas ribotas, verta įsigyti lovą su stalčiais patalynei ir daiktams susidėti – taip sutaupysite vietos kambaryje. Taip pat šiuolaikinėse lovose gali būti įrengtas apšvietimas, įkrovimo įrenginys, lentynos knygoms ir kt.

5.        Čiužinys ir lovos pagrindas. Tai beveik pagrindinis dalykas renkantis lovą. Populiarus yra pagrindas, kurį sudaro rėmas ir skersiniai arba grotelinis dugnas. Čiužinių yra daugybė modelių ir variantų: ortopediniai, spyruokliniai, su įvairiais užpildais ir kt.

Taigi lovą reikėtų rinktis kompleksiškai, atsižvelgiant į miegamojo dydį, žmonių dydį ir skaičių, kambario dizainą. Todėl, kad nereikėtų kartoti kitų žmonių klaidų, ypač jei norite gauti kažką išskirtinio, turėtumėte užsisakyti nestandartinės lovos gamybą tiesiogiai iš gamintojo. Tai neabejotinai garantuos jums unikalų ir aukštos kokybės produktą. Be to, lova pagal užsakymą pigiai kainuos ir bus pagaminta greičiau, nes tarp jūsų ir gamintojų nebus tarpininkų.

Miegamojo lovų gamyba

UAB “Baldų arsenalas” užsiima nestandartinių lovų gamyba pagal užsakymą. Norėdami įsigyti lovą, kuri jus džiugins ir džiugins, siūlome kreiptis į mūsų dizainerius. Jie profesionaliai ir kvalifikuotai patars dėl geriausio dizaino ir medžiagų bei suprojektuos jums geriausią aukštos kokybės, stilingos ir kartu pigios miegamojo lovos variantą.

Mūsų įmonė gaminasi lovas, taip pat visų rūšių baldus pagal individualius projektus. UAB “Baldų arsenalas” pajėgumai leidžia greitai, efektyviai ir laiku įgyvendinti bet kokią fantaziją. Laukiame jūsų.