Miegamojo lovos

Miegas yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Kiekvienas iš mūsų trečdalį savo žemiškosios kelionės praleidžia miegodamas. O mūsų sėkmė priklauso nuo poilsio kokybės. Todėl lova, kaip esminis kambario interjero elementas, žinoma, turėtų būti patogi ir komfortiška.

Kartu šiuolaikinės lovų dizaino tendencijos rodo, kad jos yra ne tik miego ir poilsio objektas, bet ir gražus, praktiškas bei saugus baldas.

Lovos, kaip ir, pavyzdžiui, drabužiai, taip pat turi savo madas ir tendencijas. Taigi, apžvelkime keletą dizaino lustų, kuriuos šiuo metu siūlo šiuolaikinis baldų dizainas ir kurie yra labai populiarūs.

Lovos su minkštais apmušalais.

 Šeimoms su mažais vaikais patinka šis konstrukcinis sprendimas, nes nereikia jaudintis, kad vaikai gali atsitrenkti į aštrius kampus ir kietus paviršius. Miegamojo lova su apmušalais aplink perimetrą atrodo itin išvaizdžiai. Atrodo, kad jis kviečia šeimininką miegoti ir atsipalaiduoti.

Vaikų kambariuose ir paauglių miegamuosiuose minkštos lovos gali tapti ne tik saugiu baldu, bet ir interjero puošmena. Ryškūs apmušalai gali tapti dizaino akcentu ir išryškinti šį baldo elementą. 

Paprastai po lovos apmušalais yra užpildas – poliuretano putos (PU putos) arba, liaudiškai tariant, porolonas. Ši medžiaga yra saugi ir hipoalerginė. Sodrūs dvigulės lovos apmušalai ne tik suteikia jai itin prabangią išvaizdą, bet ir pakeičia visą miegamojo dizainą. Dėl to jis tampa įspūdingesnis ir garbingesnis.

Kaltinės lovos – bet kokio stiliaus akcentas

Nepaisant šiuolaikinių medžiagų gausos, kaltiniai baldai išlaikė savo pozicijas daugelį šimtmečių. Šiuolaikiniame pasaulyje kalvystė tapo meniniu būdu gaminti ne tik patikimus ir patvarius baldus, bet ir tikras šiuolaikinio interjero puošmenas. Net tokie dideli daiktai kaip dvigulė lova dėl meistriškai pagamintų metalinių elementų gali atrodyti erdvūs ir nesvarūs. Kaltinės lovos atrodo labai romantiškai ir netradiciškai. Dėl tokio amato kaip kalvystė galimybių įvairovės galima sukurti bet kokio stiliaus modelį. Pavyzdžiui, iš metalo pagaminta lova, nudažyta baltai, harmoningai atrodys Pravano stiliuje arba dekoruota šabakštyno stiliumi.

Pakabinamos lovos – naujas žodis

Kabančių lovų mada mus pasiekė iš Azijos salų šalių. Šio sprendimo ypatybė yra ta, kad dėl nedidelio judesio lova šiek tiek svyruoja. Tai padeda užmigti net nemigos kamuojamiems žmonėms. Pakabinamos lovos gali būti viengulės ir dvigulės, stačiakampės ir apvalios, su šonais ir be jų. Paprastai gaminami stačiakampiai masyvūs pagrindai, ant kurių dedamas aukštas čiužinys. Pagrindas prie lubų tvirtinamas grandinėmis arba storomis virvėmis. Pakabinama lova tvirtinama prie lubų kambario centre arba prie sienos, bet ne prie pat, kad būtų palikta galimybė svyruoti. Kai kuriuose interjeruose naudojama pakabinamos lovos imitacija. Jis iš tikrųjų stovi ant paslėptų kojų. Taip sukuriamas įspūdis, kad lova kabo.

Visų šių ir kitų dizaino sprendimų negalima įsigyti įprastose baldų parduotuvėse. Tai įmanoma tik gamintojams, kurie specializuojasi nestandartinių, individualių užsakymų gamyboje.

UAB “Baldų arsenalas” užsiima autorinių dizaino baldų gamyba. Didelius mūsų pajėgumus užtikrina moderni didelio tikslumo įranga, kvalifikuoti baldų gamybos specialistai ir talentingi dizaineriai. Bendradarbiavimas su gerai žinomais medžiagų tiekėjais yra mūsų gaminių kokybės garantas. Didelės gamybos apimtys leidžia mums gaminti gaminius už geriausią kainą. Taigi, pigi lova miegamajame pagal individualų užsakymą nėra fantazija.

Susisiekite su mūsų konsultantais ir užsisakykite baldus, kurie bus pagaminti tik jums.