Metalinių baldų gamyba. Kodėl ji yra paklausi?

Aukštos kokybės metaliniai baldai šiandien tapo labai populiarūs daugelyje sričių. Jie naudojami visur, kur reikia užtikrinti tvirtumą, ilgaamžiškumą ir originalų dizainą. Paprastai jis užtikrintai pakeičia medinius sprendimus ten, kur būtina užtikrinti konstrukcijos tvirtumą. Kita vertus, tokie baldai atrodo labai įspūdingai ir gali tapti gana originalaus interjero pagrindu.  Pagrindiniai tokių sprendimų privalumai yra šie punktai:

  1. Stiprumas ir ilgaamžiškumas. Metalo gaminiai gali tarnauti ilgą laiką nekeisdami savo eksploatacinių savybių. Jie gali atlaikyti gana dideles tiek statines, tiek dinamines apkrovas. Be to, šiuolaikiniai tokio tipo baldai nerūdija. Todėl juos galima naudoti net patalpose, kuriose yra didelis drėgmės lygis.
  2. Saugumas. Kaip žinote, metalai yra karščiui atsparios medžiagos. O ugniai atsparių dažų naudojimas jų konstrukcijoje leidžia visiškai pašalinti metalinių baldų gaisro galimybę. Dėl šios priežasties tai labai saugūs baldai, palyginti su plastikiniais ir mediniais gaminiais.
  3. Draugiškumas aplinkai. Kaip žinote, baldams gaminti naudojami metalai yra visiškai netoksiški. O tokių metalų dangos parenkamos atsižvelgiant į visus aplinkosaugos ir žmonių saugos standartus. Be to, metalo gaminiai nėra jautrūs vabzdžių atakoms. Todėl jie neimpregnuojami specialiomis dervomis ir junginiais, kaip mediena ar medžio drožlių plokštės.  
  4. Lengva priežiūra. Prižiūrėti metalo gaminius nėra sudėtinga. Juos galima plauti taip dažnai, kaip norite, ir jie nepraras savo eksploatacinių savybių. 
  5. Estetika. Žinoma, metalo, kaip baldų medžiagos, arba metalinių elementų naudojimas mediniuose ar MDF balduose leidžia panaudoti visus įmanomus dizainerio talentus. Tokie baldai gali būti bet kokios formos. Juk metalas yra plastiškas ir gali įgauti bet kokią formą. 

Kur naudingi metaliniai baldai?

Daugeliu atvejų metaliniai baldai bus geriausias pasirinkimas, o kai kuriais atvejais jie bus nepakeičiami. Ir tai pasakytina ne tik apie gaminius, naudojamus pramonėje ar prekyboje. Tokiais atvejais iš metalo pagaminti namų baldai gali būti puikus sprendimas:

  • jei jums reikia tvirtų ir lengvų baldų, šiuolaikinės plieninės konstrukcijos yra geriausias pasirinkimas. Vamzdiniai rėmai pasižymi dideliu standumu ir tvirtumu, o lengvas svoris pasiekiamas naudojant atitinkamų rūšių plieną;
  • metalas idealiai tinka sulankstomiems modeliams. Dėl įvairių sujungimo galimybių ir didelio medžiagos tvirtumo tokiems baldams praktiškai netaikomi surinkimo ir išardymo ciklų skaičiaus apribojimai;
  • metalas puikiai dera su natūralia mediena ir kitomis medžiagomis bei interjerais. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti meistriškas kaltinių dekoratyvinių elementų imitacijas, suteikiančias gaminiams stiliaus ir rafinuotumo;
  • dėl visų savo privalumų metalas yra palyginti nebrangi medžiaga. Tai pasiekiama naudojant konvejerines surinkimo technologijas ir pramoninius metalo apdirbimo metodus.

Tokie modeliai ras savo pritaikymą beveik bet kurioje namo ar buto patalpoje – nuo prieškambario baldų iki miegamojo ar svetainės.   

Šiuolaikinė baldų pagal užsakymą gamyba

Pirmaujanti gamintoja, baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”, siūlo aukštos kokybės individualizuotų baldų gamybą. Gaminame virtuvės baldus, miegamojo komplektus, prieškambario, svetainės ir vonios kambario baldus. Taip pat gaminame bet kokius biuro baldus. Visus gamybos procesus mūsų patalpose modernia įranga atlieka apmokyti darbuotojai.