Medžio masyvo gaminiai virtuvės baldų parduotuvėje.

Medžio masyvo virtuvės yra populiarios ir paklausios, net jei rinkoje yra analogų, pagamintų iš modernesnių ir pigesnių medžiagų. Natūralios medienos virtuvės komplektai sėkmingai konkuruoja su MDF ir medžio drožlių plokštėmis dėl atsparumo dilimui, ilgaamžiškumo ir gražios išvaizdos. Medžio masyvas naudojamas mažoms ir atviroms erdvėms atskirti, taip pat kompaktiškoms virtuvėms įrengti.  

Medžio masyvo virtuvės baldų gamybos žaliavos

Gaminant tokius baldų tipus, kaip virtuvės iš medžio masyvo, naudojamos kietmedžio medienos rūšys – ąžuolas, bukas, uosis, vyšnia ir kitos. Nagrinėdami kiekvieną rūšį atskirai, galime išskirti pagrindines teigiamas jų savybes:

  • Ąžuolas yra “kilmingiausia” baldų rūšis, kuri ypač vertinama dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo, atsparumo drėgmei ir temperatūrai, taip pat pasižymi savita struktūra. Ąžuolinės virtuvės atrodo gana elegantiškai ir turtingai.
  • Bukas yra dažniausiai virtuvėms gaminti naudojama medžiaga. Ji ne mažiau tvirta nei ąžuolas, tačiau kliento pageidavimu gali būti nuspalvinta bet kokia spalva.
  • Uosis yra toks pat amžinas kaip ir ąžuolas. Jo išskirtinis bruožas yra turtinga atspalvių paletė – jis gali būti ir šviesiai rausvas, ir tamsiai rudas.
  • Vyšnia (vyšnia) – ypač vertinama dėl prabangaus purpurinio atspalvio, nors tvirtumu nusileidžia minėtoms rūšims. Ji taip pat pasižymi savita tekstūra, kuri yra labai reta. 

Iš minkštesnės medienos pagamintos virtuvės pasižymi prastesnėmis eksploatacinėmis savybėmis. Tokios rūšys yra beržas, pušis, alksnis. Tokie baldai nėra labai atsparūs mechaniniams pažeidimams ir trumpiau tarnauja. Jų paviršius neturi ryškaus reljefo – jis beveik lygus. Tačiau tai turi ir savų privalumų. Pagrindinis dalykas, vienijantis iš minkštosios medienos pagamintus baldus, yra jų pigumas, todėl juos gali įsigyti skirtingos finansinės padėties žmonės.

Kalbant apie atskirus konkrečios medžiagos privalumus, galima pažymėti tokią teigiamą pušies savybę kaip gebėjimas į aplinką išskirti medžiagas, kurios naikina bakterijas ir stimuliuoja imuninę sistemą. Tačiau virtuvės iš medžio masyvo, pavyzdžiui, beržo, puikiai dera su įmontuojamais prietaisais.  

Gerai pasiteisino virtuvės baldų modeliai, kurių korpusui ir lentynoms naudojama medžio drožlių plokštė arba MDF, o tik fasadas pagamintas iš natūralaus medžio. Tai sėkmingas ir optimalus kainos ir kokybės derinys.

Profesionalias užsakomųjų virtuvės baldų projektavimo, gamybos ir pristatymo paslaugas siūlo žinoma Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Specializuojamės nestandartinių, pagal užsakymą gaminamų baldų gamyboje. UAB “Baldų arsenalas” virtuvės baldų katalogą rasite mūsų interneto svetainėje. Garantuojame aukštą kokybę, gamybos terminų laikymąsi ir optimalias mūsų baldų kainas.