Medžio masyvo baldų gamyba užmiesčio namui

Sunku rasti sodybos savininką, kuris nenorėtų, kad ji būtų patogi ir patraukli. Labai svarbu rinktis baldus taip, kad nepermokėtumėte ir gautumėte aukščiausią kokybę. Dažniausias kaimo namų interjero dizaino variantas – baldai iš natūralaus medžio. Tokie gaminiai puikiai dera prie bet kokio namų interjero, nepažeisdami kaimo atmosferos ir natūralios aplinkos koncepcijos. 

Medinių baldų gamyba. Kokios medienos rūšys yra prioritetinės?

Namų baldai iš natūralios medienos, skirti kaimo namams, dažniausiai gaminami iš ąžuolo, buko, pušies ir eglės – drėgmei atspariausių rūšių, pasižyminčių išskirtiniais natūraliais raštais. Egzotinės mangų ar šišamedžio rūšys taip pat labai paklausios, nors iš jų pagaminti gaminiai yra šiek tiek brangesni.

Tinkamai prižiūrint, įskaitant reguliarų valymą nuo purvo ir dulkių, trynimą poliravimo priemonėmis ir specialiais vaškais, natūralaus medžio baldai tarnaus iki 50 metų.

Baldų stiliaus pasirinkimas

Privačiam namui galite rinktis bet kokį interjero dizainą, o dekoruojant kambarius natūralaus medžio gaminiais, kai kurie iš jų yra labiau pageidautini.

Pavyzdžiui, Provanso stiliaus baldai pasižymi praktiškumu ir glaustumu. Čia medinės detalės harmoningai derinamos su kaltiniais elementais. 

Šiuolaikiškesniems sprendimams tinka madingas lofto stilius, kuriame medis taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Prie lubų tvirtinamos sijos, o gražūs namų baldai gaminami iš medžio derinant jį su metalu ir akmeniu.

Klasikinis stilius taip pat apima medinius baldus, tačiau jis yra gana elegantiškas ir rafinuotas.

Skandinaviško stiliaus namų interjeras yra nauja namų dizaino tendencija, o pagrindiniai jo bruožai – minimalizmas ir natūralumas. Šio stiliaus baldai labai paprasti, lengvi, aiškių geometrinių raštų, be nereikalingų elementų ir dekoracijų.

Populiarusis chalet stilius reiškia nedidelio privataus namo interjerą, kuris primena medžioklės namelį: tokių sprendimų sudedamosios dalys yra masyvios medinės lovos, masyvūs stalai ir kėdės, židinys, gyvūnų odos.

Kiekvienas namo savininkas renkasi jam labiausiai patinkantį modernų namo interjerą, tenkinantį jo komforto ir estetikos poreikius.

Mediniai baldai – jums ir jūsų artimiesiems

Mediena yra labai patvari ir gali ilgai tarnauti įvairiomis oro sąlygomis. Žinoma, ši medžiaga gali deformuotis, tačiau tai reikėtų laikyti jos privalumu, nes net ir atsiradus įtrūkimams iš natūralaus medžio pagaminti daiktai nepraranda savo išskirtinės ir kilnios išvaizdos. 

Iš natūralaus medžio masyvo pagaminti baldai užmiesčio namams pasirenkami dėl to, kad

  • ilgaamžiškumo;
  • ekologiškumo
  • gražios išvaizdos;
  • tvirtumo
  • kokybės
  • aristokratiškumas;
  • priežiūros nepretenzingumas.

Be to, moksliškai įrodyta, kad kai kurios medžių rūšys turi sveikatinamąjį ir gydomąjį poveikį žmogaus sveikatai, ir šios savybės išsaugomos kaimo namų interjero balduose.

Individualių baldų gamyba yra pagrindinė UAB “Baldų arsenalas” specializacija. Gaminame nestandartinius gaminius pagal individualius klientų projektus. Mūsų baldai yra išskirtiniai, unikalūs, patikimi, ilgaamžiai, stilingi ir patogūs. Be to, nepriekaištingas UAB “Baldų arsenalas” aptarnavimas išlaisvina mūsų klientus nuo nereikalingų rūpesčių ir nerimo.