Medinių baldu gamyba – universalus sprendimas

Aukštos kokybės mediniai baldai tarnaus jums daugelį metų, nes yra labai atsparūs nusidėvėjimui ir niekada neišeis iš mados. Jie suteiks erdvei jaukumo, tobulumo ir statuso atmosferą, pabrėš jūsų individualumą. Medžio masyvo baldai vienodai gerai papildys privačių ir komercinių patalpų interjerą. Nesvarbu, kokiam interjero apipavidalinimo stiliui teikiate pirmenybę: klasikiniam, moderniam, hi-tech, Provanso, ekologiškam, kaimiškam – pagal užsakymą pagaminti mediniai baldai tik pabrėš jūsų dizainą, o gal net taps jo akcentu.

Medinių baldų gamybos ypatumai 

Mediniams baldams gaminti naudojama ir minkštoji, ir kietoji mediena. Minkštajai medienai priskiriama eglė, kadagys, pušis, gluosnis, liepa, tuopa ir kt. Kietosios medienos rūšys yra maumedis, ąžuolas, bukas, uosis. Šis skirstymas nerodo medžiagos trūkumų, o pabrėžia jos privalumus. Žinoma, lapuočių medienai apdoroti reikia daugiau pastangų ir išteklių, todėl iš jų pagaminti baldai yra brangesni. 

Šiuo atžvilgiu ąžuoliniams baldams nereikia jokios papildomos reklamos. Jo kaina, elitinė kokybė ir ilgaamžiškumas yra legendiniai. Ąžuolo mediena yra itin patvari ir kartu lanksti, o jos prabangus pjūvis ir gebėjimas įgauti tamsius atspalvius puikiai tinka klasikinio stiliaus baldams, kurie interjerui suteiks rafinuotumo ir elegancijos. Šiuolaikinės medienos apdirbimo priemonės leidžia naudoti ąžuolinius baldus vietose, kuriose yra didelė drėgmė: vonios kambaryje, vonioje ir ant virtuvės stalviršio.

Alternatyva brangiam ąžuolui yra pigesnis uosis arba topolis. Iš jų pagaminti baldai suteikia erdvei gaivumo, neįkyrumo ir praktiškumo. 

Gamindami medinius baldus pagal užsakymą galėsite pasirinkti geriausią medienos rūšį, nuspręsti dėl būsimų baldų dizaino ir gauti kokybišką bei patikimą rezultatą. Norėdami užtikrinti, kad naujieji baldai harmoningai derėtų prie kambario interjero, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis:

 • kambario apdailai nenaudokite daugiau kaip trijų rūšių medienos;
 • rinkitės masyvius, didelių matmenų baldus, derančius prie sienų spalvos, kad vizualiai neužgožtumėte erdvės;
 • racionaliai užsakykite baldus, kad jie derėtų prie kitų jau turimų medinių elementų.
 • Nesvarbu, kokius stilius, tekstūras ir atspalvius derinsite tarpusavyje, svarbiausia, kad rezultatas patiktų jums asmeniškai!

Įsigiję pagal užsakymą pagamintus medinius baldus, gausite gaminį

 • ekologišką ir hipoalergišką;
 • tvirtą ir ilgaamžį;
 • nereiklus priežiūrai;
 • lengvai taisomas.

UAB “Baldų arsenalas” pagaminti baldai padės jums įnešti natūralumo, gamtiškumo elementų, padaryti gyvenimą patogesnį, o interjerą – patrauklesnį. Leiskite mums įgyvendinti jūsų dizaino sprendimus. Mes žinome, kaip išpildyti jūsų svajones apie išskirtinius, estetiškus baldus jūsų namams ar verslui.

 UAB “Baldų arsenalas” baldus gamina savo gamybos patalpose, todėl garantuoja

 • aukštos kokybės medžiagas;
 • nepriekaištingai atliktą užsakymą, nes įmonėje dirba atsakingi ir talentingi specialistai;
 • visapusišką užsakymo aptarnavimą – nuo matavimų ir autorinio eskizo sukūrimo iki gatavų baldų sumontavimo.