Medinė virtuvė visada aktuali ir patikima

Projektuojant naują virtuvę svarbiausia pasirinkti medžiagas. Viena iš tradiciškiausių ir ekologiškiausių medžiagų yra mediena. Nėra nieko geriau už gražiai pagamintą virtuvę iš medžio masyvo. Medžiagos šiluma įkvepia ir sukuria jaukią atmosferą. Mediniai baldai tiks prie bet kokio stiliaus, dydžio ir paskirties interjero. Tokios virtuvės negali tinkamai pakeisti joks plastikas, ji gali tarnauti ne vieną dešimtmetį neišeidama iš mados. 

Skirtingai nei į plokštes supresuotos drožlės, medžio masyvo virtuvės gali turėti įvairius fasadus, ypač jei jų gamybai naudojamos šiuolaikinės technologijos. Tinkliniai ir lenkti fasadai, su reljefiniais intarpais ir patinuoti, puošti medžio raižiniais, veidrodžiais, stiklu ir vitražais medines virtuves perkelia į prabangių baldų kategoriją.  Jų gamybai naudojama mediena kruopščiai išdžiovinama, impregnuojama antiseptikais ir padengiama keliais sluoksniais lako.   

Iš kokios medienos gaminamos medinės virtuvės

Ketindami pirkti virtuvę iš medžio, turėtumėte atkreipti dėmesį į jos gamybai naudojamos medienos rūšį. Medžiagų, iš kurių gaminami virtuvės baldai, gama gana įvairi: ąžuolas ir alksnis, uosis ir pušis, vyšnia ir trešnė, akacija ir graikinis riešutas. Tuo pat metu ąžuolo gaminiai laikomi prestižiškiausiais už kitų rūšių medieną. Ąžuolo mediena yra labai graži, jos struktūros raštas džiugina akį, todėl baldai atrodo elegantiškai. Kartu ši medžiaga yra labai patvari ir nereikalauja sudėtingos paviršiaus priežiūros. 

Palyginti nebrangus variantas yra pušies virtuvės. Pušis turi ypatingą dervos kvapą, kuris sukuria nuolatinį namų jaukumą. Švelniai šviesiai geltonai spalvai bet kokį atspalvį galima suteikti specialiais skaidriais dažais, o medienos aromatas išlieka. Pušis yra palyginti minkšta mediena, tačiau jos tvirtumo pakanka, kad ilgai tarnautų kaip virtuvės baldų dalis. Kvėpuojanti medienos struktūra sukuria nuostabią atmosferą virtuvėje ir yra naudinga sveikatai.

 Alksnio virtuvė šiek tiek primena raudonmedžio baldus. Jos medžio masyvo spalva yra tolygi ir švelni, be to, ji dažnai dažoma, kad tekstūros raštas liktų nematomas (medžiaga labai atspari dažymui). Daugelis žmonių vertina malonų alksnio aromatą, atsirandantį šildant, ir aktyviai naudoja jį vonioje. Pagal tvirtumą alksnis yra kietesnis už pušį, bet minkštesnis už ąžuolą.

Virtuvės baldai iš alksnio visada atrodo gaiviau. Uosis yra šviesi mediena, pasižyminti gražia stambia struktūra, aiškiai matoma baltais ir rausvais atspalviais. Pagal tvirtumą uosis lenkia net ąžuolą. Ant uosio fasadų puikiai atrodo raižiniai, nors puikiai atrodo ir klasikinis stilius.   

Pirmaujanti virtuvės baldų gamintoja Vilniuje yra UAB “Baldų arsenalas”. Bet kokį užsakymą galime įvykdyti greitai, efektyviai ir per trumpiausią įmanomą laiką. Dėl modernios įrangos ir patikimų, gerai žinomų tiekėjų mūsų baldai yra ne tik patikimi ir kokybiški, bet ir nebrangūs.