Medinė virtuvė – natūralumas ir stilius

Virtuvė dažnai laikoma namų širdimi, ir ne veltui. Joje ruošiame maistą, vaišiname artimuosius ir susirenkame atšvęsti kokį nors įvykį. Todėl svarbu, kad virtuvė būtų ne tik funkcionali, bet ir graži bei įkvepianti. 

Viena iš medžiagų, kuri jau šimtmečius naudojama virtuvės dizainui, yra medis. Nuo tradicinio iki šiuolaikinio stiliaus medinės virtuvės pasižymi nesenstančiu patrauklumu, kuris yra šiltas ir jaukus. 

Naujoviškos medinės virtuvės dizaino idėjos, kurios pagerins šiuolaikinius namus

  1. Funkcionalumas. Projektuojant baldus labai svarbus jų funkcionalumas. Virtuvėje, kurioje lengva naršyti ir dirbti, gaminti maistą ir valgyti bus lengva ir malonu. Dėl modernių medinių baldų, kuriuose maksimaliai išnaudojama erdvė, maža virtuvė gali atrodyti daug didesnė. Pavyzdžiui, virtuvės sala, kuri atlieka valgomojo stalo funkciją, gali sutaupyti vietos ir suteikti funkcionalumo. Naujoviški laikymo sprendimai taip pat gali padėti maksimaliai išnaudoti mažą virtuvę. Tai gali būti ištraukiamos lentynos, įmontuotos po stalviršiu, kurios sukuria daug vietos daiktams laikyti ir kartu taupo vietą.   
  2. Tvarus stilius. Tvarumui tampant vis svarbesniam, populiarėja ekologiškas virtuvės dizainas. Panaudojant regeneruotas medžiagas virtuvėje ne tik mažėja atliekų, bet ir suteikia charakterio bei žavesio. Iš regeneruotos medienos pagamintos medinės virtuvės spintelės ar stalviršiai gali suteikti moderniai virtuvei kaimiško akcento. 
  3. Neįprastas dizainas. Tiems, kurie nori virtuvės dizainą perkelti į kitą lygį, tinka itin modernūs mediniai baldai. Netradicinis išdėstymas ir elementai, pavyzdžiui, lenkti stalviršiai ar asimetriškos lentynos, gali suteikti virtuvei vizualinio įdomumo ir ją išskirti. Unikalios tekstūros ir medžiagos, pavyzdžiui, grubiai apdirbta mediena ar metalo akcentai, gali suteikti dizainui gilumo.
  4. Natūralumas. Vis labiau populiarėjanti tendencija – į virtuvę įnešti lauko vaizdus. Sukūrus raminančią, natūralią atmosferą, virtuvė gali tapti puikia vieta atsipalaiduoti. Natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo ir medis, naudojimas padės sukurti natūralią ir jaukią atmosferą.
  5. Meno elementas. Mediena – tai medžiaga, kuri virtuvės dizaine naudojama jau šimtmečius, ir ne veltui. Natūralaus medžio grožis yra neprilygstamas. Mediena bet kuriai virtuvei gali suteikti šilumos ir elegancijos. Nestandartiniai mediniai baldai suteiks patalpai charakterio ir individualumo. Moderniose medinėse virtuvėse, kuriose suderinta forma ir funkcija, galima sukurti stilingą ir praktišką erdvę.

Kur užsisakyti ir pirkti medinę virtuvę Lietuvoje

Pirmaujanti baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas” užsiima modernių baldų pagal užsakymą projektavimu ir gamyba. Pas mus galite pirkti medinę virtuvę arba virtuvę, pagamintą iš bet kokių šiuolaikinių medžiagų. Įmonė turi modernią įrangą, profesionalius meistrus ir dizainerius, geriausias medžiagas ir geriausias gaminių kainas.