Mažos virtuvės kaina. Kas turi įtakos jos kainai.

Daugelis mažų butų savininkų mano, kad mažos virtuvės negali būti gražios ir funkcionalios. Tai klaidingas teiginys. Problema yra ne erdvės trūkumas, o neraštingas daiktų išdėstymas. Virtuvės, pagamintos pagal individualų projektą, yra mažos, bet jaukios ir patogios. Taip pat būtų klaidinga manyti, kad baldus, skirtus ribotai erdvei, pagaminti lengviau ir pigiau. Taip, virtuvėlėms gaminti reikia mažiau eksploatacinių medžiagų. Tačiau mažame plote reikia harmoningai sutalpinti viską, ko reikia kasdieniam maisto gaminimui ir šventėms. Teisingas planavimas, kompetentingo individualaus dizaino projekto sukūrimas ir kokybiškų bei patvarių medžiagų naudojimas – tai optimalios kainos ir patogių šeimininkams bei svečiams baldų garantija.    

Kas turi įtakos virtuvės baldų kainai

Virtuvės baldų kainai įtakos turi:

  1. Fasadai. Tai priekinė virtuvės baldų pusė. Dažnai fasadų kaina sudaro iki 50 % komplekto kainos.
  2. Lentynų, stalčių, skyrių skaičius. Taigi paprasta spintelė su durelėmis yra daug pigesnė už spintelę su penkiais stalčiais, o du maždaug pusės metro ilgio naktiniai staliukai yra brangesni už vieno metro ilgio spintelę.
  3. Virtuvės priedai taip pat gali skirtis kaina ir kokybe, todėl baldai gali būti brangesni.   
  4. Apšvietimo buvimas, taip pat apšvietimo tipas.
  5. Stalviršio tipas: laminatas (ekonominis variantas), medžio masyvas, plytelės, kompozitas, akmens masės stalviršiai (brangiausi). Kiekviena stalviršio medžiagos rūšis turi savų privalumų ir trūkumų, todėl turėtumėte atidžiai apsvarstyti šį klausimą.

Mažos virtuvėlės iš UAB “Baldų arsenalas”. Kokybiški baldai už kokybišką kainą

UAB “Baldų arsenalas” Lietuvos baldų rinkoje veikia jau daugelį metų. Per šį laiką pelnėme aukštą reputaciją tarp klientų ir pagarbą tarp profesionalų. Tai, kad atsakingai ir nuoširdžiai žiūrime į kiekvieno, net ir paprasčiausio užsakymo gamybą. Praeinamos virtuvės, kampiniai kambariai, patalpos su nišomis ir karnizais nebus kliūtis mūsų dizaineriams, kurie atsižvelgs į pageidavimus ir suprojektuos prabangius baldus. 

Baldų gamyboje naudojame ekologiškas ir sveikatai nekenksmingas medžiagas. Profesionali gamybos įranga ir šiuolaikinės technologijos leidžia mums greitai, efektyviai ir su minimaliomis gamybos sąnaudomis įvykdyti užsakymus, todėl sumažėja virtuvės baldų kaina.  

Nusipirkti nedidelės virtuvės baldą UAB “Baldų arsenalas” reiškia ne tik įsigyti kokybiškus stilingus baldus, bet ir gauti puikų aptarnavimą, kuris apima dizainerio darbą rengiant projektą, komplekto pristatymą į įrengimo vietą ir baldų montavimą “iki raktų”.