Maži virtuvės baldai kompaktiškoms virtuvėms

Gali būti sunku tinkamai įrengti virtuvę. Tam trukdo daugelis veiksnių: sunkumai renkantis stilių, sunkumai derinant funkcionalumą ir estetiką bei jūsų pačių norai. Ypač daug klaidų daroma projektuojant mažą virtuvę. Atrodo, kad keliuose kvadratiniuose metruose neįmanoma visko padaryti gražiai ir patogiai. Tačiau tai tik stereotipai. 

Mažai patalpai geriausias sprendimas – pagaminti įmontuojamus virtuvės baldus pagal užsakymą. Įmontuojamoje virtuvėje galima įgyvendinti daugybę įvairių dizaino sprendimų su stumdomais ir sulankstomais elementais. Bus daug lengviau sutaupyti kiekvieną centimetrą.

Mažos virtuvės dizainui reikia lengvų baldų. Tuomet patalpa neatrodo gremėzdiška, ypač kai ji beveik susilieja su fonine sienų spalva. Mažoje virtuvėje neturėtų būti tamsių kampų, nes jie vizualiai “suvalgo” ir taip kuklią erdvę. Pasirūpinkite pakankamu natūraliu ir dirbtiniu apšvietimu: venkite storų užuolaidų, pridėkite blizgių paviršių, venkite pernelyg tamsių spalvų, pasirūpinkite ne tik bendru, bet ir vietiniu apšvietimu.  

Padaryti mažą virtuvę kuo funkcionalesnę nereiškia visko užgriozdinti spintelėmis. Geriau rinktis tokį kompaktišką komplektą, kokį tik galite sau leisti. Mažos virtuvės dizainas gali būti įrengtas palėpės stiliumi, tačiau be perdėto puošnumo. Pakanka sutelkti dėmesį į sienų apdailą ir atviras lentynas, o ne spinteles.

Rinkitės aukštesnes ir erdvesnes sienines virtuvės spinteles, kad išnaudotumėte erdvę iki pat lubų. Taip ne tik sumažinsite bendrą jų skaičių, bet ir organizuosite “ne vaikiškų” daiktų laikymą kuo aukščiau. 

Stilingai atrodo ir skaidraus stiklo daiktai. Valgomojo stalas, plastikinės permatomos kėdės, pakabinamos, beveik nematomos lentynos, stiklinis baras virtuvės interjere atrodo nesvarūs. 

Idealus variantas nedidelei virtuvei yra studija. Toks išplanavimas dažnai sujungia virtuvę ir svetainę į vieną atvirą erdvę. Tokio derinio privalumas – tarp svetainės ir virtuvės nėra sienų ir durų.

Ribota erdvė reikalauja kuo funkcionalesnio dekoro. Tai nereiškia, kad virtuvė turi būti nuobodi. Pridėkite spalvų ir faktūrų, naudokite dizainerių sukurtus šviestuvus ir išsirinkite stilingą virtuvės prijuostę.

Baro stalviršis mažoje virtuvėje taip pat gali pakeisti gremėzdišką valgomojo stalą. Gerai išplanavus, baras taps viena visuma su darbo zona.

Mažai virtuvei geriausiai tinka lakuoti lygūs fasadai, kurie puikiai atspindi šviesą.

Pakabinami, ištraukiami stalai ar transformuojami baldai gerokai sutaupys vietos virtuvėje. Šiandien dizaineriai siūlo daugybę idėjų miniatiūrinėms virtuvėms. Tai gali būti ištraukiamos karuselės ir grotelės, įmontuojami stalai, stumdomos ir pakeliamos lentynų ir durų konstrukcijos. Jos labai palengvina mūsų buvimą virtuvėje.

Baldų įmonės UAB “Baldų arsenalas” dizaineriai padės jums sukurti mažos virtuvės baldų projektą ir garantuos visų komplekto elementų kompaktiškumą, stilių, patogumą, funkcionalumą ir unikalumą. Patys atliksime visus baldų matavimus, suprojektuosime, pagaminsime, pristatysime ir sumontuosime optimaliausiu laiku ir už geriausią kainą. UAB “Baldų arsenalas” gaminamų baldų katalogą rasite mūsų svetainėje.