Lovų gamyba

Visi žino, kad miego kokybė turi tiesioginės įtakos kiekvieno žmogaus fizinei ir psichinei būklei. Todėl miegamasis yra labai svarbi vieta kiekvienuose namuose. Pagrindinis bet kurios svetainės elementas, žinoma, yra lova. Nuo to priklauso miego ir poilsio kokybė. Šiuolaikinės lovos turi būti ne tik patogios, bet ir patrauklios bei funkcionalios. Todėl vienas iš pagrindinių uždavinių yra pasirinkti tinkamą modelį.

Nestandartinių lovų gamyba

Yra keletas tipinių lovų tipų. Pagal dydį jie skirstomi į vienviečius, pusantro, dviviečius ir King-size. Pagrindinės lovų gamybos medžiagos yra mediena, plienas, MDF, medžio drožlių plokštė ir jų deriniai. Pagal rėmo tipą lovos skirstomos į: 2 atraminės nugaros ir 2 plokštės šonuose arba 4 plokštės su kojų atramomis. Renkantis rėmą svarbu nustatyti, iš kokios medžiagos jis turėtų būti pagamintas. Patvariausi rėmai pagaminti iš medžio arba vytelių. Pigus variantas – iš medžio drožlių plokštės pagamintas rėmas.

Tai šiuo metu egzistuojančios įprastos veislės. Todėl nėra problema įsigyti gatavų standartizuotų modelių.

Tačiau jei norite kažko savo, norite, kad interjeras būtų įdomus, arba kambario architektūra neleidžia naudoti tipinio varianto, tuomet reikia kreiptis į patikimą gamintoją, kuris pagamins norimą lovą.

Profesionalus baldų gamintojas UAB “Baldų arsenalas” gali jums pagaminti bet kokio dydžio, konfigūracijos ir formos “karališką” lovą – ovalinę, apvalią, trapecinę ar puslankiu išlenktą.         Jei miegamasis mažas, bendrovė pagamins įmontuojamą lovą arba transformuojamą lovą. Be to, nedideliems kambariams geras pasirinkimas su įmontuotomis spintelėmis ir stalčiais.

Pagal užsakymą pagaminti netipiniai modeliai taps tikra miegamojo puošmena. Be to, gamintojo nestandartinės lovos kaina nebus daug didesnė už įprastos versijos parduotuvėje kainą. Viskas priklauso nuo pasirinktos medžiagos ir dydžio. Tačiau malonios emocijos ir sveikas miegas ilgai išliks su jumis.

Medinė lova pagal užsakymą

Bene patikimiausios lovos yra iš medžio pagaminti modeliai. Be to, ši medžiaga yra 100 % ekologiška, teigiamai veikia aplinką ir savininko sveikatą. Medinės lovos yra labai kokybiškos, patvarios ir atsparios nusidėvėjimui.

Populiariausi medinių lovų tipai:

– Podiumas. Šis modelis atrodo gana originalus ir patrauklus. Dažnai derinama su stogeliu ir įmontuotu apšvietimu.

– Sofa lova. Dėl stumdomos konstrukcijos jis idealiai tinka mažoms patalpoms.

– Lovos transformatorius. Itin modernus variantas, kurį galima lengvai transformuoti į kitus susijusius baldus.

– Su kėlimo mechanizmu. Skiriasi patikimumu, funkcionalumu, patogumu ir originalumu.

– Lova – palėpėje. Jis puikiai tinka mažiems kambariams. Pirmame aukšte gali būti stalčiai arba kompiuterio stalas. Miegamoji vieta yra antrajame aukšte.

UAB “Baldų arsenalas” medžio masyvo lovas pagal užsakymą gamina pagal individualų bet kokio stiliaus ir krypties dizainą. Gamyboje naudojame tik aukštos kokybės medieną: ąžuolą, alksnį, beržą, pušies spyglius ir kt.

Kreipkitės į mūsų konsultantus arba palikite užsakymą svetainėje. Mūsų specialistai pasirūpins šia užduotimi.