Lova užsakyti pigiai

Lovą, kaip ir kitus baldus, perkame naudoti daugelį metų. Todėl pirmiausia turėtų būti patogumas, ilgaamžiškumas ir akį džiuginanti išvaizda. Kitas, ne mažiau svarbus aspektas yra biudžetas, kurį galime arba norime skirti lovai įsigyti. Pažiūrėkime, kas turi įtakos jo kainai. 

Miegamojo lovos pigiai. Kas lemia kainą.

Pagrindinis elementas, turintis įtakos baldų kainai, yra medžiagos, iš kurių jie pagaminti. Panagrinėkime pagrindinius.

Mediena. Graži, ekologiška ir patvari medžiaga. Priklausomai nuo veislės, jis tinka daugeliui stilių. Tai ideali galimybė, tačiau ji yra brangi. Brangiau kainuoja ąžuolo ir buko mediena. Pelenai bus pigesni, o labiausiai biudžetiniai yra pušis ir beržas.

Ratanas. Ideali medžiaga rytietiškam ir kaimiškam stiliui. Tai natūralus atogrąžų augalas, kurio akyta struktūra leidžia gaminti įdomius pintus baldus. Ratanas yra patvari medžiaga, tačiau iš jo pagaminti baldai nėra pigūs.  Iš dirbtinio rotango pagamintos lovos kainuoja daug pigiau. Dirbtinis rotangas gaminamas iš gumos ir polietileno.

Metalas. Santykinai pigi, bet labai patvari medžiaga. Metalo savybės leidžia sukurti bet kokią formą, todėl pagal užsakymą galima sukurti įvairiausių lovos variantų ir sprendimų. Metalas yra universali medžiaga, todėl puikiai tinka visų stilių baldams: moderniems, elektriniams, hi-tech, loftiniams, “Pravance”, minimalistiniams ir kt.

MDF ir medžio drožlių plokštės. Tai masyviausia ir pigiausia medžiaga. Jis nėra labai patvarus ir ne visai draugiškas aplinkai. Brangesni variantai dengti aukštos kokybės fanera, todėl kartais juos vizualiai sunku atskirti nuo natūralios medienos.

Norėdami neviršyti biudžeto, galite rinktis kombinuotus variantus, pavyzdžiui, medžio ir metalo arba medžio ir MDF.

 Apmušalų medžiaga taip pat turi didelę įtaką kainai. Šiandien populiariausios medžiagos yra:

– Veloras. Jis pasižymi minkštumu ir vilnoniu paviršiumi.

– Žakardas. Labai stiprus, patvarus, atrodo stilingai.

– Velvetas. Graži ir nepaprasta medžiaga. Atrodo šauniai.

– Šenilas. Patvarus ir stilingas.

– Būrį. Nebrangi medžiaga, pagaminta iš neaustinės medžiagos ir ant jos priklijuotų pūkų. 

Lovos dydis, dizainas ir funkcionalumas taip pat turi įtakos kainai. Žinoma, viengulė arba pusantros lovos bus pigesnės nei dvigulė lova. Įmontuojama ar dviejų aukštų lova, lova su keliais stalčiais ar pakėlimo mechanizmu bus brangesnė nei įprasta stačiakampė lova.

Lovą galite nebrangiai įsigyti baldų parduotuvėje, kurioje parduodami tipinio konvejerio projekto šablonų variantai. Parduotuvėje galite rinktis tik pagal kainą. Tačiau jei užsakysite lovos gamybą pagal užsakymą, atsiras daug galimybių. Būtent, turite galimybę:

1.        Užsisakykite tai, ko norite, pagal dizainą ir stilių.

2.        Gaukite dizainerio patarimų ir konsultacijų.

3.        Įsigykite reikiamo dydžio ir formos lovą.

4.        Derinkite su medžiagomis, kad tilptumėte į biudžetą neprarasdami kokybės.

UAB “Baldų arsenalas” jau daugelį metų gamina nestandartinius autorinius baldus. Susisiekę su mumis turėsite galimybę įsigyti pigią lovą užsakyti, nes mūsų dizaineriai pasiūlys jums geriausią medžiagų, furnitūros ir dizaino variantą. Be to, mes, kaip gamintojai, nesukame visokių prekybos maržų. Taip pat dirbame kokybiškai ir su kokybiškomis medžiagomis, todėl mūsų gaminiai gaminami daugelį metų.