Loft stiliaus baldai virtuvės kataloge pagal užsakymą

Lofto stiliaus virtuvė puikiai dera su šviesia, atvira erdve ir kasmet tampa vis populiaresnė. Šis dizainas sukuria tvirtą, bet kartu labai šiuolaikišką išvaizdą. Šiandien lofto stilius naudojamas butų ir namų interjero dizainui, siūlant atvirą planą su grubiomis ir faktūrinėmis medžiagomis, tokiomis kaip plytos, metalas, medis ir net cementas.

Loftas – tai amerikietiškas stilius, atsiradęs gamyklų pastatuose, sandėliuose ir dirbtuvėse. Idėja tokias apleistas senų fabrikų ar gamyklų dirbtuves panaudoti kaip gyvenamąsias patalpas kilo XX a. ketvirtajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Erdvė čia tarnauja kaip fonas originaliam dizainui, kuriame gausu metalo, stiklo ir plastiko.

Lofto stiliaus virtuvės pasižymi paprastu, lakonišku siluetu. Fasadai padaryti kuo paprastesni ir neperkrauti. Durys papildytos metaline furnitūra, padaryti stiklo intarpai, kad erdvė taptų dar erdvesnė. Paprastumas ir dizaino laisvė harmoningai dera su šiuolaikinėmis medžiagomis, naudojamomis virtuvės baldams gaminti.

Ši interjero tendencija turi nemažai privalumų:

  • nereikia skirti biudžeto lėšų komunikacijoms – vamzdžiams, sijoms, plytų mūrui – paslėpti. Palėpės stilius viską priima palankiai;
  • interjero elementų vietas galite rinktis savo nuožiūra, nesilaikydami jokių taisyklių. Ar jums reikia pastatyti kriauklę arba viryklę kambario centre? Jokių problemų;
  • ar ant baldų elementų nėra įtrūkimų, įbrėžimų ar rūdžių? Nereikia rūpintis restauravimu – viskas yra visiškai priimtina palėpėje. 

Virtuvės baldų kūrimo ypatybės – palėpė

Tradiciškai palėpės virtuvė įrengiama dideliame plote taip, kad būtų kuo daugiau laisvos erdvės. Dizainas – tai kontrastingų medžiagų, faktūrų ir spalvų derinimas kartu, atviri komunaliniai reikmenys ir aukšti stalčiai. Šie baldai puikiai dera prie plytų, betono, medžio, plieno ir stiklo. Spalvinė gama sudaryta iš švelnių tonų su keliais skirtingų spalvų potėpiais. Ypač įspūdingai atrodo ryškūs akcentai, pavyzdžiui, durelių intarpai arba dekoratyvinės detalės ir furnitūra. Baldų sienelę papildo modernūs prietaisai, baro stalviršiai ir salelės. Lofto virtuvė dažnai derinama su svetaine arba valgomuoju, atskirtu zonavimo elementais.

Pagal lofto stilių pagaminti virtuvės baldai puikiai papildo erdvę, su jais galima maksimaliai padidinti laikymo erdvę, pridėti stiliaus ir funkcionalumo. 

Įrengiant industrinę virtuvę verta rinktis komplektus su fasadais:

  • griežtas, be nereikalingų dekoratyvinių elementų;
  • su matiniais ir blizgiais paviršiais;
  • šviesių natūralių spalvų: šviesiai pilkos ir baltos, metalo – “gimtųjų” palėpėje;
  • iš šiurkščios ir masyvios medienos;
  • su odos ar kaltinės geležies dekoru, vario ar bronzos, šlifuoto plieno furnitūra;
  • iš MDF arba medžio drožlių plokštės, kurios tekstūra primena medieną;
  • su dideliais stiklo intarpais – šios medžiagos turėtų būti naudojama gausiai. Iš jos galima pagaminti prijuostę, įvairiausius įdėklus ir valgomojo stalo stalviršį.

Metaliniai baldai, pavyzdžiui, lentynos ir pieštukinės, harmoningai įsilies į palėpės virtuvės interjerą. Taip pat galima naudoti pakabinamas spinteles, tačiau jų turėtų būti nedaug. Tokiai virtuvei įrengti puikiai tinka variantas su blizgiais metaliniais arba mediniais fasadais, kurie dekoruoti taip, tarsi būtų naudojami dešimtmečius.

UAB “Baldų arsenalas” virtuvės pagal užsakymą kataloge galima rasti įvairių dizaino stilių ir tendencijų pagamintų modelių. Pateikite užsakymą mūsų svetainėje arba skambinkite telefonu +370 637 666 69 ir mūsų dizaineriai bei projektų vadovai padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį baldų stilių ir dizainą. Ilgametė UAB “Baldų arsenalas” patirtis, moderni įranga ir profesionalūs meistrai leidžia įmonei kokybiškai ir laiku pagaminti individualius baldus pagal individualius užsakymus.