Kur rasti pigių biuro baldų

Daugelis verslininkų, ypač tie, kurie tik pradeda savo verslą ir neturi laisvų pinigų atsargų, nori viskam sutaupyti, ir tai suprantama. Visų pirma, įrengdami patalpas, jie stengiasi pirkti pigiausius biuro baldus. Vienas iš blogiausių patarimų – pirkti naudotus biuro baldus. Iš pirmo žvilgsnio ši idėja gana gera taupymo požiūriu. Tačiau pažiūrėkime, ar tai tikrai tiesa.

Koks yra pagrindinis skirtumas tarp naujų ir naudotų baldų? Pirmiausia skiriasi kaina. Naudotų baldų pirkimo privalumas atrodo akivaizdus: sandorio rezultatas – visas komplektas už daug mažesnę kainą. Tačiau toks pirkinys susijęs su rizika:

1.  Prastas atlikimas. Biuro baldų gamyba yra atsakinga užduotis, kurios metu visi gaminami elementai turi būti kokybiški, išvaizdūs, saugūs ir patogūs. Jei pirkėjas nedalyvavo užsakant baldų gamybą, nėra susipažinęs su jų gamybos ypatumais, jis negali žinoti visų perkamo daikto trūkumų ir privalumų.

2.  Pirkdamas naudotus baldus pirkėjas yra priverstas pritaikyti biurą prie baldų, o ne atvirkščiai, kaip turėtų būti. Tai daro didelę įtaką patogumui, funkcionalumui ir interjero išvaizdai.

3.  Pirkdami naudotus biuro baldus mažai kas domisi, iš kokios medžiagos jie pagaminti ir kiek laiko tarnaus. Iš tiesų labai svarbu žinoti, iš ko pagamintas pagrindas, kiek jis patikimas ir saugus. Dažnai po stilinga išvaizda slepiasi pigiausios medžiagos, pavyzdžiui, prastos kokybės medžio drožlių plokštės, kurios, veikiamos drėgmės ar mechaninio poveikio, deformuojasi ir genda.

4.   Garantijų trūkumas. Versle viskas turi būti stabilu. Bet kokie pertrūkiai gamybos procese arba biure turi neigiamą poveikį finansiniams rezultatams. Biuro baldų gedimas yra viena iš nenumatytų aplinkybių, galinčių turėti neigiamos įtakos darbuotojų darbui, nes ant sugedusių baldų neįmanoma efektyviai dirbti. Be to, naudotiems gaminiams netaikoma garantija, todėl bet kokį gedimą ar naujų baldų pirkimą teks apmokėti savo sąskaita.

5.  Naudoti baldai neatrodo labai reprezentatyviai ir kartais gali kainuoti pelningas sutartis, nes biuro baldai yra kiekvienos įmonės veidas. Tai rodo savininko statusą ir finansinį stabilumą. Lankytojai ir klientai pirmąjį įspūdį taip pat susidaro atkreipdami dėmesį į lankomos vietos interjero dizainą.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, taupymas perkant naudotus baldus nebėra toks akivaizdus ir kelia abejonių.

Taigi, kaip sutaupyti pinigų perkant biuro baldus, neprarandant kokybės ir patikimumo?

Kur galima įsigyti biuro baldų pigiai

Kiekvienas verslo savininkas žino, kad situacijos valdymas savaime suteikia galimybę sutaupyti pinigų. Perimkite procesą į savo rankas.

  1. Kreipkitės tiesiogiai į gamintoją. Tokiu būdu garantuojame, kad gausite produktą už kainą be prekybinių antkainių ir komisinių. Be to, naujiems baldams suteikiama garantija.

2.  Geriau rasti gamintoją, kuris teikia projektavimo ir inžinerijos paslaugas. Taigi, gamintojo specialistas kartu su jumis parengs optimalų biuro baldų komplektą, atsižvelgiant į įrangą, funkcionalumą, dydį, stilių, elementų skaičių, atitinkantį jūsų poreikius ir biuro erdvės konfigūraciją. Taip pat susitarsime su jumis dėl medžiagų ir furnitūros, kurios bus naudojamos gaminant baldus. Žinoma, dėl baldų kainos bus susitarta.

3.  Patikimas gamintojas ne tik gamina baldus, bet ir teikia klientams visą paslaugų paketą: projektuoja, pristato ir montuoja pagamintus gaminius “iki raktų”. Pasinaudokite šiomis paslaugomis ir sutaupysite pinigų bei laiko.

  UAB “Baldų arsenalas” – 20 metų patirtį turinti biuro baldų gamintoja. Viską atliekame “iki raktų”: nuo projektavimo iki gatavų baldų sumontavimo biure per aiškiai sutartą laiką ir už patrauklią kainą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 637 66669 arba pateikite užsakymą įmonės svetainėje.