Kur pirkti vonios baldus premium klasės

Vonios kambarys – tai patalpa, kurioje atsipalaiduojame, atsipalaiduojame nuo šurmulio ir rūpinamės savimi. Šios patalpos interjeras yra labai svarbus. Daugelis žmonių turi finansinių galimybių leisti sau prabangius vonios kambario baldus. Tokio interjero buvimas rodo statusą ir turtingumą. Aukščiausios klasės baldai turi nemažai skirtumų nuo įprastų variantų. Būtent:

– Elitiniai baldai gaminami iš brangių natūralių medžiagų.

– Jie yra tvirti, patvarūs ir patikimi.

– Jiems būdingas išskirtinis atlikimo stilius.

– Itin aukšta ergonomika.

– Labai daug elementų sukurta rankomis.

– Išskirtinumas ir unikalumas.

– Jie pagaminti iš vienos kompozicijos.

Prie aukščiausios kokybės baldų kūrimo dirba itin profesionalūs dizaineriai. Jie gaminami pagal naujų kolekcijų dizaino ypatumus, tačiau griežtai laikantis kliento reikalavimų. Brangūs vonios kambario baldai yra labai funkcionalūs, o tai yra didelis privalumas įsigyjant tokį gaminį.

Išskirtiniai baldai gaminami tik pagal užsakymą, atsižvelgiant į visus jūsų pageidavimus, buto savybes ir matmenis. Jie yra aukštos kokybės ir pasižymi novatoriškomis dizaino idėjomis. Išskirtiniai baldai sukuria prabangų interjerą, pabrėžiantį jūsų asmenybę. Paprastai jie gaminami iš rinktinių tauriųjų medžių: ąžuolo, riešutmedžio, baltosios tuopos ir kt.  Kriauklei ar stalviršiui naudojamas natūralus akmuo. Taip pat gaminant galvūgalius naudojami brangūs veidrodžiai ir stiklas. Paprastai prabangius vonios kambario komplektus sudaro: spinta, komoda, spintelė po kriaukle, veidrodis, vitrina, lentyna, tualetinis staliukas ir pakabos.

Visi aukščiausios klasės baldai apdorojami specialiomis medžiagomis ir lakais, kurie apsaugo juos nuo išorinio poveikio. Dekorui naudojamas rankų darbo raižymas, sidabravimas, auksavimas, patinavimas ir krakmoliavimas.

Aukščiausios kokybės vonios baldų kaina atitinka jų statusą ir priklauso nuo dydžio, komplekto sudėties, medžiagų, priedų, dekoratyvinių elementų, funkcionalumo ir dizaino sudėtingumo.

UAB “Baldų arsenalas” užsiima unikalių išskirtinių baldų, įskaitant prabangius baldus, gamyba pagal bet kokio sudėtingumo, stiliaus ir dizaino užsakymus. Naudojame tik aukštos kokybės ir išskirtines medžiagas, priedus ir furnitūrą. Moderniausia įranga, naujausios technologijos, kvalifikuoti darbuotojai ir ilgametė patirtis leidžia mums gaminti aukščiausios klasės baldus.

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti išsamią konsultaciją, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildykite baldų skaičiuoklės formą.