Kur įsigyti pagamintų pagal užsakymą baldų Vilniuje

Virtuvė – tai namų širdis, vieta, kurioje daug laiko praleidžiame gamindami ir valgydami, vaišindami svečius, atsipalaidavę prie kavos puodelio, susirinkę visa šeima prie valgomojo stalo ir diskutuodami įdomiomis temomis. Todėl prieš perkant virtuvę reikia gerai ir kruopščiai apgalvoti jos dizainą, maksimaliai išnaudojant kiekvieną erdvės centimetrą. 

Į ką atsižvelgti renkantis nestandartinę pagal užsakymą virtuvę

Norint įsigyti virtuvės baldus, kurie atrodys stilingai ir harmoningai bei ilgai tarnaus, svarbu atsižvelgti į daugybę niuansų. Įskaitant pagrindinius būsimų baldų parametrus, tokius kaip matmenys, medžiagos, furnitūra, spalva, vieta ir kt.  

Planuodami virtuvę pagal užsakymą, turėtumėte būtinai atsižvelgti į tam tikras taisykles.

Virtuvė – tai erdvė, kuri turėtų būti šviesi ir patogi. Jei ji nedidelė, nereikėtų jos užpildyti didžiulėmis tamsiomis spintelėmis, kad patalpa taptų niūri ir nepatogi. Iš anksto nuspręskite, kur ir ką turėsite, ir tik tada pradėkite rinktis baldus. Juk tinkamai parinktų ir išdėstytų daiktų dėka galite vizualiai išplėsti erdvę.

Turint dideles virtuves, viskas yra paprasčiau. Čia vaizduotės skrydis neribotas, daug lengviau skirti ir darbo zoną, ir poilsio bei bendravimo vietą, ir įvairiais būdais. Bet kurioje virtuvėje turi būti trys pagrindinės zonos:

  • sandėliavimo zona;
  • plovimo zona (arba drėgnoji zona);
  • maisto gaminimo (maisto ruošimo) zona.

Lyderiaujančios baldų įmonės UAB Baldų arsenalas Vilniuje pagamintose funkcionaliose ir kokybiškose virtuvėse dera novatoriškas dizainas, nepriekaištinga kokybė ir neprilygstamas komfortas. Individualus požiūris į kiekvieną klientą suteikia galimybę įgyvendinti bet kokius sudėtingus dizaino sprendimus. Mūsų dizaineriai mielai pasiūlys Jums nestandartinių baldų gamybą ir išskirtinių interjero sprendimų kūrimą Jūsų virtuvei.

Virtuvių užsakymas iš UAB “Baldų arsenalas” – tai visapusiškas sprendimas, susijęs su stiliumi ir funkcionalumu, aukštos kokybės medžiagomis ir furnitūra, profesionaliu dizainu ir unikaliu kiekvieno projekto parengimu. 

Dar vienas mūsų virtuvių privalumas – jų kaina. Siūlome puikius ir aukštos kokybės baldus už labai priimtiną ir patrauklią kainą. Visiems gaminiams suteikiama garantija ir nemokamas aptarnavimas garantiniu laikotarpiu. 

Keletą mūsų virtuvės baldų projektų galite pamatyti mūsų svetainės virtuvių pagal užsakymą kataloge. Su įmonės konsultantais galite susisiekti telefonu arba užpildyti paraišką, paspaudę svetainėje esančią “baldų skaičiuoklę”. 

UAB Baldų arsenalas yra geriausias baldų gamintojas Vilniuje.