Koridoriaus spintų tipai ir jų išdėstymo paslaptys

Šiandien yra daugybė modelių ir skirtingų koridorinių spintų interpretacijų. Jų forma parenkama atsižvelgiant į kambario parametrus. Tai gali būti kampinės, linijinės, ilgosios, trumposios parinktys ir t. t. Svarbus vaidmuo tenka ir spintelės priekinės dalies tipui, pavyzdžiui, su varstomomis durelėmis, skyrių tipo ar atviru fasadu.

Prieš rinkdamiesi koridoriaus spintą, turite nuspręsti dėl jos funkcionalumo, formos ir spalvos. Taip pat reikėtų atsižvelgti į kambario konfigūraciją. Galbūt kambaryje yra nišų ar spintų, kurias galima paversti drabužine.

Koridoriaus spintų išdėstymo būdai

Siaurų koridorių spintų vieta. Siauras kambarys nėra geriausias išplanavimo variantas. Be to, kad joje turi būti bent minimali laikymo vieta, taip pat būtina palikti pakankamai vietos praėjimui. Tokiu atveju tinka spinta su veidrodžiais ant durų arba apskritai su atviru fasadu. Spalvų paletė turėtų būti šviesių tonų. Siauram koridoriui su stumdomų durų sistema geriau rinktis aukštą erdvią spintą, nes atsidarančios durys užstos ir taip mažą praėjimą.

Įmontuota drabužių spinta. Palankiu sprendimu gali būti į sieną įleidžiamos spintos, dėl kurių koridoriuje neliks baldų. Įmontuojamą spintą galima įrengti galinėje dalyje, nišoje arba sandėliuke. Įmontuota versija visada atrodo stilingai ir elegantiškai.

Kampinė spinta. Kvadratiniuose kambariuose, kurių sienos turi durų angas, baldų pasirinkimas tampa sudėtingesnis. Tokiems koridoriams idealiai tinka kampiniai variantai. Šis dizainas praktiškai neužima jokios naudingos vietos, tačiau yra gana erdvus. Šiuo metu populiarus spintos spindulys. Iš esmės tai spinta su pusapvaliomis durimis. Šis modelis yra gražaus dizaino su lenktu fasadu, kuris išlygina aštrias kambario linijas.

Kokias spintas galima statyti koridoriuje

Drabužių spinta. Koridoriuje dažnai laikomi drabužiai. Todėl jai skirtoje spintoje turėtų būti pakankamai lentynų, kabliukų, stalčių ir skyrius su juosta viršutiniams drabužiams laikyti. Viena iš jų yra spinta su atviru priekiu, kuri vizualiai padidina erdvę.

Batų spinta. Prieškambaryje būtina vieta batams laikyti. Jei turite didelę šeimą, jums reikia atskiros aukštos batų spintos. Laisvalaikio batai paprastai laikomi apatinėse lentynose, o ne sezono ir oficiali avalynė – viršutinėse lentynose. Ryškus tokių baldų pavyzdys – spinta-vitrina, kuri iš esmės yra uždaro arba atviro fasado vitrina. Mažose erdvėse geriausia rinktis “slimline” – spintą. Dėl siauros konstrukcijos jį galėsite pastatyti net už durų. Kartu tokie baldai yra didelės talpos.

Knygų spinta. Ilgo koridoriaus interjere galite išnaudoti dalį laisvos vietos ir įrengti namų knygų biblioteką. Knygų spintos paprastai būna ilgos ir siauros, su atvirais priedais. Jie statomi atokiau nuo koridoriaus durų.

Kaip matome, yra daugybė koridoriaus spintų dizaino, paskirties ir išdėstymo variantų. Tik profesionalus dizaineris gali sukurti geriausią jūsų dizaino variantą.

UAB “Baldų arsenalas” mielai padės jums sukurti ir pagaminti unikalų bet kokio dizaino ir dydžio baldą. UAB “Baldų arsenalas” baldams gaminti naudojamos geriausios medžiagos, geriausia furnitūra ir naujausios technologijos. Esame pirmaujanti baldų įmonė, turinti 20 metų sėkmingos veiklos istoriją. Todėl nedvejodami kreipkitės į mus – mielai padėsime.