Koridoriaus spintelės. Kaip patikrinti jų kokybę ir kur jas užsisakyti.

Prieškambaryje laikomi viršutiniai drabužiai, batai, kepurės, skėčiai ir kiti kiemui skirti daiktai. Todėl ši namų dalis dažnai būna užgriozdinta, o tai ją daro nepatogią ir kuria neigiamą įspūdį apie namus. Šią problemą galima išspręsti tinkamai suplanuotos ir pagamintos spintos, kurioje kiekvienas daiktas ras savo vietą, pagalba.

Pagrindiniai elementai ir medžiagos, iš kurių gaminama prieškambario spinta

 • skersiniai pakaboms;
 • kabliukai drabužiams;
 • lentynos skrybėlėms;
 • stalčius arba lentyna batams;
 • stalčiai smulkiems daiktams;
 • veidrodis.

Koridoriaus spintų gamybai naudojamos šios pagrindinės medžiagos.

 1. KEPELĖS. Populiariausia ir dažniausiai naudojama medžiaga. Ją lengva pjaustyti ir apdoroti. Ji yra lengva, todėl jai nereikia sustiprinto tvirtinimo. Tai patvari, palyginti saugi ir, svarbiausia, nebrangi medžiaga, sumažinanti spintos kainą. Medžio drožlių plokštė gali būti įvairių atspalvių ir tekstūrų, todėl puikiai dera su bet kokiais dekoratyviniais elementais. Gamintojai dažnai naudoja laminuotą medžio drožlių plokštę, kuri yra patvaresnė.  Tačiau iš nekokybiškos pigios medžio drožlių plokštės pagamintos spintos blogai toleruoja drėgmę.
 2. MDF. Ši medžiaga turi idealiai lygų paviršių, todėl ja galima dekoruoti baldų fasadus net neklijuojant dekoratyvinės plėvelės. Ji idealiai tinka sudėtingiausioms dizaino idėjoms įgyvendinti. Be to, MDF pasižymi padidintu atsparumu drėgmei, o tai svarbu prieškambario baldams. MDF yra tvirtesnė už medžio drožlių plokštę ir pasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis. Ir atitinkamai yra brangesnė už medžio drožlių plokštę.

Bet kuriuo atveju prieškambario baldų medžiaga turėtų būti kokybiška, nes šioje patalpoje dažnai būna drėgna, kartais vėsu, be to, ji turi sąlytį su gatvės purvu.

Keletas patarimų, kaip patikrinti prieškambario spintos medžiagos kokybę

Yra keletas paprastų patarimų, kaip išsirinkti prieškambario spintą. Jais galite pasinaudoti norėdami patikrinti medžiagos kokybę. 

 1. Švelniai perbraukite prieškambario spintą nagu. Ant kokybiškos medžiagos turėtų likti nedidelė juostelė, kurią lengvai pašalinsite paprastu skudurėliu.
 2. Atidžiai apžiūrėkite, ar ant spintelės nėra nelygumų ir šiurkštumų.  Kiekviena sudedamoji dalis turėtų būti lygi ir lygi.
 3. Atkreipkite dėmesį į kvapą. Jis neturėtų būti atgrasus ir atrodyti pernelyg aštrus.
 4. Kokybiškų baldų gamintojai turi atitinkamus medžiagų kokybės ir aplinkos saugos sertifikatus. Tai užtikrina, kad spintelė pagaminta iš saugių ir kokybiškų medžiagų.

Kad nereikėtų nerimauti dėl prieškambario baldų kokybės ir patogumo, verta kreiptis į patikimą gamintoją, kuris teikia projektavimo paslaugas ir rūpinasi savo reputacija tarp klientų.

Toks gamintojas yra gerai žinoma Lietuvos baldų įmonė UAB “Baldų arsenalas”. Jau 20 metų dirbame aukštos kokybės baldų pagal užsakymą gamybos rinkoje ir specializuojamės individualių baldų gamyboje. Per šį laiką įmonė visiškai modernizavo gamybą – įsigijo modernią įrangą ir sudarė sutartis dėl kokybiškų ir patikimų medžiagų bei furnitūros tiekimo iš žinomų pasaulio gamintojų. O pagrindinis UAB “Baldų arsenalas” turtas – patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai. Tai dizaineriai, meistrai gamyboje, gatavų baldų surinkėjai užsakovo patalpose, konsultantai ir visi kiti įmonės darbuotojai.

Norėdami užsisakyti baldus iš UAB “Baldų arsenalas”, susisiekite su mumis telefonu arba naudodamiesi baldų skaičiuoklės forma įmonės interneto svetainėje.