Kokybiški ir patikimi vaikų kambario baldai Vilniuje

Vaikų kambario baldų pirkimas gali būti svarbi užduotis tėvams, ypač jei jie juos perka pirmą kartą. Pasirinkę aukštos kokybės baldus vaiko kambariui, užtikrinsite vaiko komfortą ir saugumą, taip pat suteiksite kambariui daugiau jaukumo ir patrauklumo.

Kaip išsirinkti vaikų kambario baldus

Pirmiausia turite nuspręsti, kokių baldų jums reikia. Populiariausi vaikų kambario baldai yra lovos, spintos, komodos ir stalai. Jei perkate baldus vaiko kambariui, svarbu atsižvelgti į kambario dydį ir vaiko poreikius. Pavyzdžiui, jei vaikas turi daug žaislų, gali prireikti papildomų saugojimo lentynų, moksleiviui patartina nupirkti knygų spintą, mergaitei – patogią komodą ir t. t.    

Rinkdamiesi baldus vaiko kambariui, turėtumėte atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  1. Pirmiausia įsitikinkite, kad baldai atitinka visus saugumo standartus. Atkreipkite dėmesį į užapvalintus kampus, aštrių briaunų ar pavojingų išsikišimų nebuvimą. Saugos taisyklių laikymasis padės išvengti traumų ir nelaimingų atsitikimų.    
  2. Medžiagų kokybė. Rinkitės baldus, kurie pagaminti iš kokybiškų ir saugių medžiagų ir turi atitinkamus sertifikatus. Pavyzdžiui, pigi medžio drožlių plokštė išskiria toksines medžiagas, kurios yra pavojingos žmonėms, ypač vaikams.
  3. Funkcionalumas. Atsižvelkite į savo vaiko poreikius ir pasirinkite, o dar geriau – užsakykite jo poreikius atitinkančius baldus. Pavyzdžiui, lova gali turėti paaukštintą čiužinį, kad būtų lengviau prieiti, arba papildomus stalčius žaislams laikyti. Komodos ir lentynos turėtų būti erdvios ir organizuotos, kad būtų lengva laikyti vaikų daiktus. 
  4. Dydis. Prieš užsakydami ar pirkdami baldus, turėtumėte išmatuoti ir numatyti erdvę, kad įsitikintumėte, jog jie tinka esamame interjere. Taip pat svarbu atsižvelgti į būsimus poreikius, kurie gali keistis vaikui augant.
  5. Dizainas ir stilius. Stenkitės įsigyti baldus, kurie atitiktų bendrą vaiko kambario stilių ir, svarbiausia, asmeninį vaiko skonį.  

Vaikų baldų medžiagos

Karkasiniai baldai gaminami iš medžio drožlių plokštės, MDF, plastiko, medžio. Vaikų kambario baldai iš medžio drožlių plokštės ir MDF yra nebrangūs, nes ant jų priklijuota dekoratyvinė apsauginė plėvelė, ir pasižymi originaliu dizainu. Tačiau šią medžiagą lengva pažeisti aštriais daiktais, todėl išvaizda greitai praranda patrauklumą. Todėl verta rinktis kokybiškas ir patikimas medžio drožlių plokštes ir MDF, kad baldai tarnautų ilgiau ir būtų patikimi bei saugūs.

Plastikas žavi lengvumu ir ryškiomis spalvomis. Tokie vaikiški baldai pigiai kainuoja, tačiau geriau nenaudoti jo elementų dideliais kiekiais, nes kambario išvaizda nebus pakankamai patraukli. Užteks plastikinio piešimo stalo arba rašomojo stalo ir nedidelių kėdžių.   

Jei norite, kad jūsų vaiko kambarys būtų tikrai ekologiškas, patikimas, ilgaamžis, gražus, stilingas ir jaukus, turėtumėte rinktis medieną. Nors ji ir brangesnė. 

Išskirtinių vaikiškų baldų Vilniuje galite užsisakyti gerai žinomoje Lietuvos baldų įmonėje UAB “Baldų arsenalas”. Profesionalūs dizaineriai padės jums sukurti tobulus baldus jūsų vaikui. 

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės, sertifikuotas ir saugias pasaulinių gamintojų medžiagas ir furnitūrą. Individualus požiūris ir technologinės galimybės leidžia UAB “Baldų arsenalas” laiku atlikti bet kokio sudėtingumo dizaino projektą.