Kokiu stiliumi geriau pirkti vonios baldus

Prieš pradėdami atnaujinti vonios kambarį, geriau nuspręsti, kokiu stiliumi bus įrengtas interjeras. Nuo to priklauso daugelis dalykų: medžiagos, baldai, apšvietimas, dekoratyviniai elementai ir buitinės technikos išdėstymas. Pasirinktas vonios kambario stilius turėtų derėti prie bendro buto ar namo interjero. Jis turi būti patogus, komfortiškas ir funkcionalus.

Geriausi ir egzotiškiausi vonios baldų stiliai

 Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad tam tikri stiliai skirtingai atrodo dideliuose ir mažuose kambariuose. Pavyzdžiui, palėpės, empiro, aukštųjų technologijų, elektrinis ir klasikinis stiliai geriau atrodo dideliame plote. Priešingai, modernaus, minimalistinio ir japoniško stiliaus baldai tinka mažiems kambariams.

Klasikinis stilius. Klasikinio stiliaus vonios kambario baldai turėtų būti aiškių tiesiaeigių formų, tekstūros su raižytais elementais ir detalėmis, stiklo ir metalo derinio. Klasikinių vonios kambario baldų stalviršiai turėtų būti pagaminti iš natūralaus akmens, dažniausiai marmuro. Tačiau yra ne mažiau veiksminga ir patikima, o kartu ir pigesnė medžiaga – dirbtinis akmuo. Svarbiausia klasikiniame stiliuje – paprastumas ir rafinuotumas, griežtumas ir žavesys. Pasirinkus tinkamą dizainą, klasikinis vonios kambario interjero stilius leidžia lengvai sukurti patogią ir harmoningą erdvę.

Art Nouveau stilius. Secesijos stiliaus vonios kambario baldai yra paprastų geometrinių formų, be nereikalingų priedų, tačiau funkcionalūs ir ergonomiški. Šio stiliaus vonios kambariams būdinga daug veidrodžių ir veidrodinių paviršių.

Provanso stilius. Šis stilius asocijuojasi su žydinčiomis pievomis ir auksine Provanso saule. Tai leidžia kuo geriau atsipalaiduoti ir pailsėti. Šio stiliaus vonios baldai turėtų būti antikvariniai. Medžiagos turėtų būti natūralios. Baldų formos ir linijos yra lygios.

“High-tech”. Privaloma naudoti aukštąsias technologijas. Tinka dideliems kambariams. Vonios kambaryje turėtų būti daug šviesos, įskaitant baldus su ryškiu apšvietimu. Baldų paviršiai turi būti lygūs ir blizgantys.

Egiptietiškas stilius. Šiam stiliui būdingas interjero aiškumas ir tikslumas, simetriška formų ir linijų geometrija. Spalvų schemoje naudojami šilti atspalviai: smėlio, aukso ir smėlio spalvos. Baldų kojelės ir furnitūra yra gyvūnų letenų formos. Patys baldai pagaminti iš natūralaus blizgančios juodos spalvos medžio, papuošti raižiniais arba mistinių būtybių piešiniais. 

Iš UAB “Baldų arsenalas” galite užsisakyti bet kokio stiliaus ir dizaino aukštos kokybės vonios kambario baldus.  Pagrindinė įmonės veikla – pagal individualius užsakymus projektuoti ir gaminti individualius baldus. Vonios baldų kainos visada priklauso nuo kliento pasirinktų medžiagų ir dydžių. Kreipkitės į įmonės dizainerius ir jie padės jums parengti geriausių baldų projektą bei pasiūlys geriausius kainos ir kokybės pasiūlymus.